reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Margo cos mi sie pomyliło! Myslalam, ze to lozeczko ma 70x70cm..;-) Widzę ze jednak metr na metr, super!!!
 
reklama
Lei fajnie to wygląda:) ja lubię takie klimaty :) jutro ma być nadal piekna pogoda wiec wybieram sie z M na Młyn kolo korony byłaś tam kiedyś?
 
Aaa wiesz, ze byłam. Pyszne oliwki tam kupowałam :-D Ja kocham takie targi a dla dzieci to juz w ogole! Moja córcia większość zabawek ma wlasnie z bazarków i to takie co kosztują po 20-50€ za 1-5€, nowe dostaje od rodziny i znajomych, od nas upolowane za grosze ;-) Ja co weekend jeżdzę i zazwyczaj przed wszystkimi hehe (np godzinę wczesniej).
 
Lei cena wkładu zależy gdzie kupujesz. Online za 3 wkłady (ponoć jeden starcza na około miesiąc no ale przekonam się w praktyce :happy:) to około 100 zł ale tak w sklepie to już dużo więcej. Więc ja pewnie przez neta będę kupować.

Sataga dużo masz tych ciuszków.

Ja dziś 2 pralki wstawiłam. Jutro pewnie ze 3 i w poniedziałek 1 i tylko prasowanie.

Już tylko czekanie na dostawę no i trochę stresu czy fotelik wymienią czy będziemy musieli oddać i kupić gdzie indziej. A no i adaptery musze kupić ale to już znikomy koszt i szybki czas dostawy więc powinnam zdążyć.

Kurcze to już 34 tydzień więc w sumie niewiele mi zostało :szok:
 
Margo super te lozeczka:tak:

Sataga ale duzo ciuszkow, wow.

Mi jeszcze komody nie przywiezli sie zdenerwowalam bo koles powiedzial ze jak wplate zrobimy w poniedzialek to w srode powinny byc a tu dupa, wczoraj moj dzwonil i nie mogla znalezc tego zamowienia a pozniej powiedziala ze juz wyjechalo to zamowienie ale jest w salonikach to moze w srode bedzie:wściekła/y: To co kuzwa tydzien jada z salonik? chyba kurde dylizansem albo na osle.

Ja dostalam roze od mojego, pierwszy raz mi przyniosl kwiaty:szok:

A zapomnialam o recznikach, ja kupilam dwa z kapturem takie duze metr na metr, mi sie wydaje normalny material chlonny ale nie za miekki.
 
Ostatnia edycja:
No dziewczyny nazbierało mi się tego. Sama co prawda kupiłam tylko 2 pięciopaki body w tesco (za 16,50!) i chyba ze 4 pajacyki. A i to kupowałam zanim przyjechały do mnie rzeczy od brata (pewnie zamiast tego kupiłabym coś innego :D)
Innych rzeczy mam już troszkę mniej ;) Z młodym miałam dokładnie to samo. Niektórych rzeczy nawet nie zdążyliśmy założyć. Do tej pory niewiele kupuję. Ja i brat mamy dzieci praktycznie rok po roku. Najpierw on chłopczyka, później ja, później on 2 dziewczynki pod rząd a teraz dziewczynka u mnie... i tak wszystko do mnie spływa a wiadomo, że taki maluch to rzeczy nawet nie zdąży zniszczyć. W każdym razie dobrze, że brat w uk siedzi bo jakby miał to wszystko u nas kupować to by pewnie zbankrutował...
Mi jeszcze 2 prania zostały rzeczy na 0-3. Tych trochę większych nawet się teraz nie czepiam.
 
Ostatnia edycja:
Ja mimo ze mlody ma 5 lat di tej pory korzystam tego recznika z kapturkiem. Probowalam uzywac zwyklego ale ten jest dla nas wygodniejszy. Tylko ja kupilam jakues duze min 1 m x 1m .
 
reklama
Marela mój młody w październiku skończy 5 lat i tez nie wyobrażam sobie kąpieli bez tego ręcznika z kapturem ;):D i właśnie też mamy te większe i dwa na zmianę. Teraz też dwa zamówiłam i czekam na przesyłkę:p latem nad jezioro tez są super te okrycia kąpielowe :cool:
 
Do góry