reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Marela ja tez mam właśnie misiowy, ale myśle ze kwiecień to jeszcze chłodny bywa

Dziś z M popracowaliśmy ubranka:) nie było tego bardzo duzo ale cały czas mam chętkę na te targi w Kielcach i sie powstrzymuje. Moze tak głupio liczyć na innych ale troche mi szkoda ze nie mamy żadnych znajomych ani w rodzinie. Kto by dał nam jakaś paczuszkę czegokolwiek. Jak czasem czytam ze dziewczyny tyle nadostawalynod koleżanek itp. I nic prawie nie kupowały to troche zazdroszczę :)
 
Ostatnia edycja:
No w tamtym roku koniec marca/początek kwietnia bylo już niby cieplutko, a potem przyszły takie chłodne dni i nawet noce z przymrozkami.
To co kupiłam to pajacyki takie ciut grubsze plus czapka do kompletu. Cena była okazyjna, mąż nie widział no to Madzior zakupił :p:D
 
Ja mam chyba 5 kombinezonów misiowych po córci jak nie wiecej..mi sie wydaje, ze w kwietniu jeszcze zimno bedzie...

Moj maz sie cieszy jaj cos kupuje bo widzi jak ja sie cieszę hehe :-D

Jutro juz ciuszki poukladam dla dziewczynek az chyba nie zasnę hehe. Jeszcze na 15 na baby bazarek jadę z tesciowa (juz jest 100% soba! Hurrrra!!)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Ale fajne zakupy porobiłyście :)

Anulka ja kupiłam jeden ręcznik z kapturkiem i dwa normalne i muszę powiedzieć że te normalne sa mięciutkie i takie bardziej przyjemne w dotyku niż te z kapturkiem tak więc cieszę się że więcej nie kupiłam :)

A my dziś zamówiliśmy łóżeczko, materacyk, łóżeczko do kuchni takie żebym maluszka miała cały czas na oku i kupiłam cudne ubranko (pokaże wam jak zrobię zdjęcie)

takie łóżeczko Seng, Julia, Treppy, Hvit - Senger - Sove - Barneutstyr

a to na dół do salonu Lekegrind m/hjul, Caroline, 4ME, Hvit, 100x100 cm

a ten specjalny kosz na zużyte pieluchy dostałam ze sklepu w prezencie :) Bleiebøtter & bleieposer Stell & helse Barn og Baby produkter online fra Lekmer.no – Kjøp barneartikler på nettet.

Łóżeczko będzie za tydzień. Mam nadzieję że damy radę dość szybko wymienić fotelik (jak pisałam wcześniej przysłali nam nie ten kolor) i już mamy praktycznie wszystko.

Jeszcze została nam elektroniczna niania i wsio.

Może jeszcze jakieś ciuszki dokupię ale to już na spokojnie.

I dzisiaj zaczęłam pranie. Spokojniejsza jestem bo wygląda na to że wszystko mam pod kontrolą :))))
 
Do góry