reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

A to moj zakup :)
 

Załączniki

  • 1424035146461.jpg
    1424035146461.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Wrzucilam przez apke... kurcze szkoda :/ sprobuje jeszcze raz

1424035589319.jpg
 

Załączniki

  • 1424035589319.jpg
    1424035589319.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 46
A ja widze oba zdjecia ;) Ale na laptopie nie wiec nie wiem jak w tel. Super czerwony fotelik ;) Tabasia jaki to model ? Bo moj M szuka pebble a ja sie na tym nie znam ;)


Magda - no mi jeszcze jeden zostal dla drugiego bo oprocz tych co kupilismy dostalam jakis i lezy w szafie i czeka - tylko nie wiem jaka wielkość :-D najwyzej dokupie pozniej. A te okrycia tez mamy nad wode , a teraz na basen sa fajne.
 
Ostatnia edycja:
Tobasia piękny ten fotelik! :)
kurcze, ale Wam zazdroszczę tych zakupów. Ja mam wózek 3w1 po pierwszym synku. Jutro wstawię zdjęcia ;) fajnie, że mam sprawdzony wózek, ale z drugiej strony omija mnie przyjemność buszowania po sklepach i zakupu wózka, fotelika, łóżeczka itp...:(
 
Tabasia fajny ten fotelik

Milia no mam nadzieje zdazyc, czekam az sie cieplo zrobi zeby malowac sypialnie:cool:

Marela ja tez taki 1m na 1m, mam nadzieje ze u mnie sie tez sprawdza.
 
Marela Cabriofix. Pebble tez by mi pasowal do wozka ale ten akurat wyszukalam. Ladnie sie spasuje z czarna rama wozka ;)
 
magdalenaanna- tez mam wozek po starszym, stoi u tesciow ale wtedy mieszkalam w domku i chcialam na pompowanych kolach do chodzenia po lesie , duzy, na paskach (tesciowa mi doradzila ) ze do kolysania bedzie dobry , ja nie kolysalam ale ona tak - nie dzwigalam ale waga jego chyba ze 20 kg ;) teraz do bloku to bym musiala chyba ze dwoch tragarzy zatrudnic do tego wozka ;) Uzywany nie caly rok. Fotelik dostalm wtedy od kolezanki- juz stary jak swiat .
Teraz kupuje na swoj gust i nie slucham zadnych rad :-D:-D:-D.
A tamych nawet nie sprzedaje bo watpie ze ktos by to chcial kupic ;)

Cos tam napewno musisz dokupic ;) ja tez niby wszystko mam ale nie potrafie sie powstrzymac .
 
Ostatnia edycja:
Wszystko gotowe, tylko dostawkę trzeba bedzie przynieść przed porodem :-D na pierwszym zdjęciu moja nowa ukochana szafa! A zgadnijcie co jest pod przewijakiem, to czarne hehe, nasz mikro wozek!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale masz fajna szafę ! Dobre rozwiązanie z wysuwaniem, moja jest takiej samej wielkości a dużo mniej pojemna bo ma półki... A Twoja juz ładnie zapakowana :D i mam taka sama komode tylko wyższa i wenge !:D
A sypialnia śliczna...:)
 
Do góry