reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Dzisiejsza paczka
 

Załączniki

  • 1423749451147.jpg
    1423749451147.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 71
reklama

Dolories ja je własnie ostatnio zamówiłam i juz doszły dla mnie wszystko jest w porządku, ale trochę zmartwiłam się opiniami na facebooku, że niby to podróbki, ale mój M mówi że produkcja pampersów ta taka światowa masowa że nikomu by się nie opłacało podróbek robić. sama nie wiem:
zobacz tutaj z lewej strony niżej są recenzje: https://www.facebook.com/feedopl?fref=ts
 
Doli, super :)
Ja dziś pieluchy Pampers w Rossmanie kupiłam, 94 szt. za 42,99 rozmiar 2 i newborn 43 szt. za 21,99, a do tego 3% rabatu rossnę.
Poza tym dokupiłam w tesco 2 pajace za 21 zł i 5-pack body za 38,50, a w smyku 3-pack za 20 zł, poprzebierane już wszystko.
 
Mi sie tez dzis udało kupic kilka ciuszków, likwidowali Cubusa i było wszystko 5 za 25zl (koszulki damskie męskie, body, leginsiki, nawet dwupaki!) albo 5 za 50 (swetry, koszule, jeansiki dla dzueci, bluzy) i 5 za 100 (kurtki, kombinezony itd) takze promocja super. Ja kupiłam 7 rzeczy za 25zl i to organic :-D wartości 160zl yeah!

Natasza jak cos to chodzi o Cubusa na Bielanach :-D
 
reklama
Doli super ciuszki. Obia paczuszki.
Myla fajny wózeczek .
Natasza mam z espiro spacerowke i jestem mega zadowolona. Super .


Teraz Wam sie pochwale moim . 1.jpg8.jpgzdjecia z aukcji . 5.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 86
  • 8.jpg
    8.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 79
  • 5.jpg
    5.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Do góry