reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Roksi - fajny kombinezon. Zamierzasz do niego zakładać butki czy raczej ciepłe skarpety i śpiworek? Bo ja też mam takie bez butów przyczepionych na dole i się zastanawiam czy mój mały będzie chodził w zimie i czy kupować mu buty, bo szczerze to widziałam tylko takie szmaciane
ja kupie małej buciki kozaczkowe na twardej podeszwie:tak: moja córcia podciąga się i próbuje wstawać więc do zimy myślę że będzie już sama wstawała a może nawet chodziła:tak: narazie ma adidaski na miękkiej podeszwie:tak: mam wrażenie że w zime to dziecku bedzie zimno z miękką podeszwą tym bardziej że my nie mamy śpiworka przy spacerówce tylko takie okrycie na nóżki:tak:
 
Roksi - fajny kombinezon. Zamierzasz do niego zakładać butki czy raczej ciepłe skarpety i śpiworek? Bo ja też mam takie bez butów przyczepionych na dole i się zastanawiam czy mój mały będzie chodził w zimie i czy kupować mu buty, bo szczerze to widziałam tylko takie szmaciane
ja też mam kombinezon bez butów (właściwie to nie kombinezon tylko kurtka i spodnie) i kupiłam takie na twardej podeszwie, za kostkę, ocieplane. jak będzie jej zimno to kupie kozaczki :tak:
 
ja dzisiaj bylam poszubutków na zime:tak: i myślałam o kupieniu jakiś dobrych bucików Bartek:tak: ale miły Pan w sklepie uswiadomił mi, że jeśli nawet córcia zacznie chodzic w zime, to ile ona pobiega po tym śniegu:confused: a na sankach, czy w wózku bedzie miała okrycie na nóżki:tak: więc pomyślalam że jak mam wydać 150zł na buty które mała założy tylko do wózka, ewentualnie przejdzie kilka razy po sniegu, to wolę taka inwestycje zrobić w przyszłą zime:tak: więc szukam bucików tańszych nie koniecznie kozaczków mogą byc takie za kostę tylko ocieplane:tak:
 
u nas widziałam w h&m takie z futerkiem w srodku ale na miękkiej podeszwie:confused: sumie jest jeszcze trochę czasu. Na razie zakładam zrobione przez siebie na szydełku+ grubsza skarpetka
 
wiecie może do jakiego wieku dziecko waży 18 kg (tak mniej więcej)????-bo wciąż zastanawiam się nad fotelikiem samochodowym- ktoś pisał że podobno te do 18 kg są bezpieczniejsze od tych do 36 kg..
 
ja dzisiaj bylam poszubutków na zime:tak: i myślałam o kupieniu jakiś dobrych bucików Bartek:tak: ale miły Pan w sklepie uswiadomił mi, że jeśli nawet córcia zacznie chodzic w zime, to ile ona pobiega po tym śniegu:confused: a na sankach, czy w wózku bedzie miała okrycie na nóżki:tak: więc pomyślalam że jak mam wydać 150zł na buty które mała założy tylko do wózka, ewentualnie przejdzie kilka razy po sniegu, to wolę taka inwestycje zrobić w przyszłą zime:tak: więc szukam bucików tańszych nie koniecznie kozaczków mogą byc takie za kostę tylko ocieplane:tak:
150 zł za buciki dla niemowlęcia? :szok: :confused2:Ja kupiłam takie na miękkiej podeszwie, , więc nie do chodzenia (moja sie do tego nie rwie, jak zacznie to pomyśle o kupieniu normalnych)za kostkę, ocieplane, za 14,90 :tak:
 
słuchajcie ja jestem zwolenikiem dobrych butków dla dziecka i jak trzeba będzie wydam trochę kasy na nie:tak: strasznie jestem uczulona na buty szczególnie zimowe:tak: bo jak dzies pamiętam jak moja mama kupiła siostrze prześliczne kozaczki na zime za 30zł:tak: strasznie pociała się jej nóżka w tych butach, poprostu ten materiał był badziewiarski i niestety siostra trafiła na 2 tyg. do szpitala z zapaleniem pecherza i miedzniczek narkowych:-(
 
reklama
ja chce kupic takie na twardej podeszwie ale z grubą skarpetą, nie bedzie problemu ze sie noga w grubej skarpetce do buta nie zmiesci. i kosztuja ok 30 pln u mnie w sklepie i uwazam ze sa wporzadku. tu jest link do strony www tego sklepu. osCommerce
jego siedziba jest u mnie blok obok. (więc jakbyscie cos chcialy to moge zawsze pojsc oblukac czy warto.)
Domi03 powiem ci tak, mój syn ktory ma 6.5 roku wazy ok 19-20kg i pamietam ze od wieku 3lat jeździ już w tym normalnym duzym foteliku dla duzych dzieci. a od ok 7mieś do 3 roku jeździł w takim do 36 i był super. Teraz dla Xawka musze kupic taki sam.
 
Do góry