reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

chyba raczej jak kosmonauta w skafandrze:-D:-D:-D
i jaka szczęśliwa ta kosmonautka :-D
No ale kosmonauci nie mają takich odlotowych różowych skafandrów, a kosmitki może mają ;-)
tacy mali kosmonauci mają różowe kombinezoniki nie widziałaś :-p:-D:tak:;-)

nie kupiłam kombinezonu tylko spodnie i kurtkę, szal i czapeczkę i rękawiczki dwie pary i za wszyskto zapłaciłam 89 zl :tak:
kupiłam jeszcze spacerówę, bo mi sie ten wózio co mam do auta nie mieści, na wiosnę już nie będę musiała kupować.
oto ona
sw04.jpg
 
reklama
Fajowa ta spacerówa JMM i ma duży koszyk, przydatny :tak:

A propo's spacerówek to widziałam piękną ...MUTSY, niebieściutka, sportowa, zwrotna, kosztował 440 zł i tyle samo widze na allegro. Raczej nie kupimy ale powozilismy w niej Boryska z pół godziny po sklepie :-D i naprawde dobrze sie prowadzi.
 
nam się trafiła okazja i kupiliśmy cały komplet mutsy, spaxerówka, gondola, fotelik, do tego śpiworki, folie przeciwdeszczowe. Generalnie full opcja na allegro w tamtym roku, za niecałe 1900 zł. Jesteśmy naprawdę baardzo zadowoleni! Roksi23 Twoja córcia wygląda booosssko!!! :)
 
nam się trafiła okazja i kupiliśmy cały komplet mutsy, spaxerówka, gondola, fotelik, do tego śpiworki, folie przeciwdeszczowe. Generalnie full opcja na allegro w tamtym roku, za niecałe 1900 zł. Jesteśmy naprawdę baardzo zadowoleni! Roksi23 Twoja córcia wygląda booosssko!!! :)
ooo beza Ty też masz Mutsy to może rozwiążesz nam tajemniczą zgadkę:-D po co przy spacerówce są te haczyki:confused::-D
 
Co do Mutsy to w tym roku stracił dużo na wartości i schodzą na allegro już dużo taniej. Kiedyś można było odzyskać nawet 70% jego wartości, a teraz już dużo mniej niestety.
 
Dokładnie Agutku, zauważyłam to samo!

A tam co pisałam o spacerówce, to była nie taka zwykła tylko parasolka, bo ja np. nie wiedziałam że Mutsy takie też produkuje.
 
Dokładnie Agutku, zauważyłam to samo!

A tam co pisałam o spacerówce, to była nie taka zwykła tylko parasolka, bo ja np. nie wiedziałam że Mutsy takie też produkuje.


To bodajże Mutsy Spider.
Ale gdzieś czytałam średnie opinie akurat o tym wózku, żeby sobie go darować :zawstydzona/y:


Ja sprzedawałam ostatnio gondolę. Kiedyś szły za 450zł conajmniej, a teraz ledwo 300zł osiągają :dull: Ja opchnęłam za 320zł, ale wcale nie jestem zadowolona. Na torbie trochę więcej udało mi się zarobić, ale ma to się nijak do tego jak jeszcze kilka miechów temu stały Mutsy.
 
ja sprzedałam nosidełko i gondolkę po 400zł a torbe za 100zł myślę ze to nie zła cena:tak:bo nosidełko zapłaciłam coś ok 540zł gondola 500zł a torba 160zł
 
reklama
Roksi - fajny kombinezon. Zamierzasz do niego zakładać butki czy raczej ciepłe skarpety i śpiworek? Bo ja też mam takie bez butów przyczepionych na dole i się zastanawiam czy mój mały będzie chodził w zimie i czy kupować mu buty, bo szczerze to widziałam tylko takie szmaciane
 
Do góry