reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Ja też nie mam, ale i tak potrafi wypłynąć jak mały zapłacze, a przy karmieniu lub odciąganiu muszą być, bo cieknie zawsze z drugiej piersi.

Te wkładki Johnsona są tak fajnie wyprofilowane, że ich nie widać.
 
Ja też nie mam, ale i tak potrafi wypłynąć jak mały zapłacze, a przy karmieniu lub odciąganiu muszą być, bo cieknie zawsze z drugiej piersi.

Te wkładki Johnsona są tak fajnie wyprofilowane, że ich nie widać.

Ja też używam Johnsona ale i tak lipa:baffled:chyba staniki muszę zmienić bo po opróznienu piersi za luźno trzymają:baffled:
 
Ja używałam Johnsona na początku i wkurzało mnie, że kleją mi się do nich piersi. Potem miałam jakieś niemieckie, próbki Aventu, potem BabyOno (całkiem fajne były, bo cieniutkie, ale dość duze), a teraz mam Bellę.
Ale szczerze? Z żadnych nie jestem jakoś super zadowolona :-D


Ostatnio skończyła się u nas w sklepie promocja Huggisów, więc na próbę kupiłam pierwszy raz Pampersy 3 :-) Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni :rolleyes: Od dzisiaj używamy ich.
Z pierwszych moich obserwacji - są cieńsze od Huggisów i mają ciaśniejsze gumki przy nóżkach, a nawet są jakby podwójne te gumki - co oczywiście jest na plus. Minusem jest ten brak gumki na plecach, ale może uda się i kupy nie będę uciekać poza pieluszkę? ;-)
Zobaczymy jak nam się będzie je używało.
 
teraz w realu jest promocja pampersów. W paczce są 2 opakowania po 64 szt za 67 zł, ale w porównaniu z Jumbopackiem to pampers wychodzi o 2 gr. taniej, więc to mała różnica.
 
Chciałabym kupić mojemu dziecku jakąś zabawkę edukacyjną, coś co by ją zainteresowało, aby mogła to dotykać, bawić się tym...chcę by ją to zachęcało do sięgania...
Mamy karuzelkę, matę edukacyjną, maskotki do przywieszania do leżaczka czy fotelika, ale po krótkim czasie to ją nudzi.
Możecie coś polecić?
 
Ostatnio skończyła się u nas w sklepie promocja Huggisów, więc na próbę kupiłam pierwszy raz Pampersy 3 :-) Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni :rolleyes: Od dzisiaj używamy ich.
Z pierwszych moich obserwacji - są cieńsze od Huggisów i mają ciaśniejsze gumki przy nóżkach, a nawet są jakby podwójne te gumki - co oczywiście jest na plus. Minusem jest ten brak gumki na plecach, ale może uda się i kupy nie będę uciekać poza pieluszkę? ;-)
Zobaczymy jak nam się będzie je używało.


A ja właśnie miałam zamiar przerzucic sie na Huggisy bo z Pampersów siuski i kupki czasami lądują na plecach synka:baffled: ale zapomniałam o tym poinformować męża i zakupił mi 3 paczki Jumbo Pampersów 4. Narazie lecimy na 3 ale niedługo zacznę mu zakładać 4 - mimo, że od 9 kg. :tak:
 
reklama
Ostatnio skończyła się u nas w sklepie promocja Huggisów, więc na próbę kupiłam pierwszy raz Pampersy 3 :-) Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni :rolleyes: Od dzisiaj używamy ich.
Z pierwszych moich obserwacji - są cieńsze od Huggisów i mają ciaśniejsze gumki przy nóżkach, a nawet są jakby podwójne te gumki - co oczywiście jest na plus. Minusem jest ten brak gumki na plecach, ale może uda się i kupy nie będę uciekać poza pieluszkę? ;-)
Zobaczymy jak nam się będzie je używało.
Ja mam porównanie Pampersów 3 i Huggisów 3 Classic - Pampersy są bardziej chłonne :tak: Zdarza się, że w Huggisach ma mokrą pupę (kropelki moczu na skórze), w Pampersach się to nie zdarzało.. No i pampersowe ściągacze lepiej trzymają przy nóżkach :tak:
 
Do góry