reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

My już mamy matę.
Fakt nie taka bajerancka jak twoja roksi, ale dostaliśmy ją od znajomjej, której to synek używał i szkoda kaskę teraz tracić ;-)
Natalka pewnie będzie bardzo zadowolona :-)
 
reklama
My już mamy matę.
Fakt nie taka bajerancka jak twoja roksi, ale dostaliśmy ją od znajomjej, której to synek używał i szkoda kaskę teraz tracić ;-)
Natalka pewnie będzie bardzo zadowolona :-)
Natalka leżała chyba ze 2 godziny aż bidulka zasnęła:-) mam nadzieje że będzie teraz podnosić główkę bo jak narazie to się opierdziala:wściekła/y:
 
A jak z biustonoszami do karmienia - przydały się? Nadal ich używacie? Ja nie używam, bo ich nieznoszę. Teraz to żadnego nie noszę:-):-p A jaka wygoda:-p:-):-)

Przydały i jeszcze długo będą używane bo piersi produkuja dużo mleczka i wkładki często trzeba zmieniać;-), mały je tylko cycusie:tak:
Ja też ich nie lubię, szczególnie teraz gdy jest tak gorąco a one wyłażą spod kusych bluzeczek a nie są zbyt sexi:-D;-)sporo letnich bluzeczek odpada bo prześwitują wkładki i głupio to wyglada:-p
 
A jak z biustonoszami do karmienia - przydały się? Nadal ich używacie? Ja nie używam, bo ich nieznoszę. Teraz to żadnego nie noszę:-):-p A jaka wygoda:-p:-):-)

ooo właśnie
biustonosze do karmienia dla mnie lipa :-p
wole czuć się dobrze w fajnym biustonoszu
a kupuje takie, zeby sie nie zniekształcał przy używaniu go do kamienia ;-)

ostanio kupiłam taki i sie super sprawdza

v007321.png


triumph
model - peretty lacy

u góry jest gumka i się pięknie podgina - tak jak sie należy :tak:
 
fajny :tak:
mnie własnie wpienia to, że te do karmienia są takie "nie sexy" :-p a latem jednak cieńkie bluzeczki się nosi i wszystko widać, szczególnie jak magdakap napisała te cudowne wkładki laktacyjne :rolleyes:
wczoraj kupiłam sobie taką koszulę, która jest trochę przezroczysta i stanik musi tam być reprezentacyjny, ciekawe jak będę w tym wyglądać ze swoimi wkładeczkami :-D

tak sobie myślę, że do końca czerwca muszę stanowczo zwiększyć ilość butli na dzień, bo ostatnie 2 dni pod rząd córa ani jednej nie zjadła :oo:
wtedy będę mogła kupić sobie sexy staniczek i w nim paradować :-D
 
Ja jak wychodzę z domu ubieram zwykły stanik :tak: Też mam triumpha, tylko troszkę inny ;-) Zadowolona jestem też z Gap'a, bo się fajnie rozciąga :tak:
Tyle że w każdym praktycznie staniku widać te cholerne wkładki, także większość bluzeczek odpada, bo za obcisłe lub prześwitujące :wściekła/y:
 
reklama
Do góry