reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Ewa a jakiej firmy ta mata:confused: ja juz zamówiłam mate Tiny Love ale nie wiem czy był to dobry wybór:confused:
 
Mata edukacyjna importowana przez ELGROM. Spróbuję załączyć zdjęcie, raz mi już nie wyszło, a się załączyły:eek:
 
Wracam do tematu kremu z filtrem. Inny lekarz ostatnio zsugerował, że 40 to za mały filtr jak na trzymiesięczne dziecko:confused:, czy używacie większe? jakie?

U Nas w zasadzie wszystko co zakupiłam przed porodem jest używane. Dobrze, że nie zakupiłam kosmetyków do kapieli bo na razie możemy używać tylko Balneum.
Do pupy - sudocrem - niezawodny
Pieluchy i chusteczki - Pampers
Przewijak na łóżeczko służy tez w łazience po kapieli.
Karuzela nad łóżeczkiem - ok
Zakupiłam leżaczek ale dopiero niedawno i jestem bardzo zadowolona, mały w nim nawet usypia czasami, mata (prezent) - ok ale nie na długo zabawi mojego malca, może ma za mało gadżetów;-)

Parasolkę też będe musiala zakupić:tak:
 
A jak z biustonoszami do karmienia - przydały się? Nadal ich używacie? Ja nie używam, bo ich nieznoszę. Teraz to żadnego nie noszę:-):-p A jaka wygoda:-p:-):-)
 
magdakap ja też mam faktor 30 :-)

ewa ja nadal używam biustonoszy do karmienia (mam 2, ale jeden z nich średnio lubię)
w domu często chodzę w topie, ale jak gdzieś wychodzę to biorę biustonosz do karmienia, żeby łatwiej i "skromniej" oswobodzić pierś ;-)
 
A jak z biustonoszami do karmienia - przydały się? Nadal ich używacie? Ja nie używam, bo ich nieznoszę. Teraz to żadnego nie noszę:-):-p A jaka wygoda:-p:-):-)
Ja używam tylko w domu :tak: Bo biust w nich fatalnie wygląda, ale dla mnie są bardzo wygodne do karmienia :happy: A bez stanika machać cycami nie da rady - czasem znienacka zaczyna mleczko płynąć ;-):-D
 
A jak z biustonoszami do karmienia - przydały się? Nadal ich używacie? Ja nie używam, bo ich nieznoszę. Teraz to żadnego nie noszę:-):-p A jaka wygoda:-p:-):-)

Ja używam jak najbardziej . Mam duży biust 80E ( momentami nawet F) przed ciążą a teraz to chyba do G doszło i cycki mnie bolą jak ich nie mam podpartych stanikiem. Kupiłam ten triumpha i jestem zachwycona. Z normalnego stanika nie byłabym w stanie cycka wyjąć. Zresztą uratował mi sutki w pierwszym okresie karmienia. Wtedy przez dwa tygodnie w ogóle go nie zdejmowałam. Nawet w nocy. Mam takie dwa i używam na zmianę.

Co do kremu to kupiłam MUSTELE z filtrem 50 - 75 ml . Taki dla noworodków i niemowląt ( na allegro za 49 zł ). Ale już widzę , że tubka za duża- nigdy tego nie zużyjemy bo bardzo wydajny jest. Troche niestety buźka zostaje po nim biała. A poza tym lekarka mi powiedziała , że filr za duży. Wystarczyłaby spokojnie 30.
 
reklama
dostałam dzisiaj mate edukacyjną Tiny Love świat muzyki i jest super:tak: naprawde światnie zrobiona, te zabawki co wiszą na pałakach są z milutkiego materiału i każda z nich coś robi np. wibruje, dzwoni dzwoneczek, szelaści. Naprawde polecam zapłaciłam na allegro 160zł z przesyłką, w sklepie są po 200zł
 
Do góry