reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Kupiłam dziś krem ochronny na słońce PENATEN filtr 40, zobaczymy czy będziemy zadowolone z niego. Ciekawe czy Wiktoria nie będzie wyglądała jak mumia. Teraz tylko czekamy na słońce.


mamy taki sam, juz uzywałam - rzeczywście nie da się rozsmarować i dziecko wyglada jak mumia:-D:-);-) ale pani w aptece bardzo polecała:tak:
 
kupiłam huggisy 78szt za 47.99zł odrazu misie spodobała ta gumka:tak: generalnie pojechałam do Auchana po Pampersy bo była promocja Jumbo Pack 38,99zł:szok: ale w ciągu dwóch dni wszystko wykupili:wściekła/y:
Normalnie Pampersy kosztują 47,99zł i jest ich 88 a Hugissy 78szt też 47,99zł troszkę bardziej się opłaca Pampersy
 
A u nas nie ma Auchana :no:. Ostatnio była taka seria promocji pampersów - najpierw Real, potem Carrefour, a na końcu Tesco, ale udało nam się załapać tylko w Tesco, gdzie indziej już były wykupione.

Ewa, po Nivea pewnie wygląda tak samo, bo to jest filtr mineralny, który ma odbijać promienie UV,
 
kupiłam huggisy 78szt za 47.99zł odrazu misie spodobała ta gumka:tak: generalnie pojechałam do Auchana po Pampersy bo była promocja Jumbo Pack 38,99zł:szok: ale w ciągu dwóch dni wszystko wykupili:wściekła/y:
Normalnie Pampersy kosztują 47,99zł i jest ich 88 a Hugissy 78szt też 47,99zł troszkę bardziej się opłaca Pampersy

U nas megapakę Huggisów kupowałam za 38,99zł.
 
powiem wam że te huggisy są super Natalce nic nie wyplywa górą:-) mierzyłam z Pampersami i Huggisy są troszkę niższe ale dzięki tej gumce nic nie wylatuje:tak:
 
reklama
To i ja się dołączę:
niewypały:
-husteczki- wszystkie.Przetestowaliśmy dzidziusie, bambino, bubchen, nivea, johnsony.Uczulenie miałam ja- ciągle czerwone i wysuszone łapy, młody też pupa wiecznie czerwona. Stanęło na wacikach maczanych w wodzie. Rewelacja!

-w naszym przypadku bezsensownym zakupem były oliwki do kąpieli i kremy do ciała. Kąpiemy młodego w wodzie bez dodatków a później całego, łącznie z buzią natluszczamy oliwą z oliwek.Jak go przewijam po zmianie pieluchy też idzie oliwa z oliwek po wymyciu dupska:)

- śpiworek do spania. Ani razu nie użyty. Przykrywam Wojtka kocykiem i kładę na boczki.

- 6 elementowa pościel. Przybornik nieużyty ani razu ( jego jedyna funkcja to ładnie wyglądać na łóżeczku), poszwy i wypełnienia też nie (może kiedyś). Jedyne co miało sens to ochraniacz.

Zakupy udane:
- karuzela fisher price- młody zachwycony tym,że mu coś krąży nad głową

- wózek głęboki kupiony za150 zł na allegro. Ciężka bestia ale mam po drodze tylko 4 schodki więc ciężar nieistotny a gondola ogromna i miękko resoruje a w ciągu dnia robi za łóżeczko. A do tego ładny:) Firma Witpol

- przewijak

- taki rogal do karmienia. Świetna sprawa, Mi wygodnie i małemu też. Oczywiście po jakimś czasie wpadłam na to, że identyczną funkcję spełnia kilka razy złożony kocyk:)

- kupiona parę dni temu parasolka do wózka



TO tyle na razie. Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

A-ha. Co do pampersów to używamy Pampersy ale nie jestem zadowolona bo i kupa wycieka bokiem a jak Wojtek sika to z kolei ma obsikany bok albo brzuszek Kupiliśmy jednak jakiś megapak więc używamy póki się nie skończą.
 
Do góry