reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo!

Wkłada się taką tabletkę do 5 l wody (albo nożna pół tabletki do 2,5 l), potem wkłada się butelki i smoczki i wyciąga po 15 minutach. I nie trzeba gotować. Ja kupiłam w Realu - 28 tabletek za jakieś 18 zł.
 
reklama
Hmm wypróbowałam chustę i mój mały wcale nie chce w niej leżeć :-(. On w ogóle nie bardzo lubi leżeć ostatnio, woli być w pionie. Jeszcze będę próbować, ale czuję że chusta sobie poczeka aż Karol będzie mógł być noszony w pozycji pionowej.

Olivke nosze w chuscie wlasnie w pozycji pionowej:tak:
w poziomej tez jej sie nie bardzo podobalo...

a do sterylizacji uzwam sterylizatora parowego Anentu (takiego do mikrofali) i jest ok, trwa to osiem minut w mikrofali o mocy 700 (w tych o wiekszej mocy krocej):-)
 
W taki sposób ją nosisz?:

guide_howto_ppl_big.jpg
 
ja byłam w niedziele w Auchan i załapałam się na promocje Pampersów 38,99:-) były też Hugissy 35,99 Mam dużą pakę Huggisów 3 ale troszę słabo dolegają Natalce do nóżek więc najpierw zużyje Pampersy:tak:
 
roksi bo właśnie w huggisach trzeba bardzo dobrze dopiąć i sprawdzać czy przy nóżkach gumki ładnie trzymają, wtedy nic nie przecieknie, a jak za słabo się zaponie to wtedy leci i tamtędy ;-)
 
roksi bo właśnie w huggisach trzeba bardzo dobrze dopiąć i sprawdzać czy przy nóżkach gumki ładnie trzymają, wtedy nic nie przecieknie, a jak za słabo się zaponie to wtedy leci i tamtędy ;-)
Agutku próbowałam ale odstają :confused: no ale moja córcia ma nóżki patyczki:wściekła/y:
co do kosmetyków Hipp to miałam próbkę oliwki i w sumie niczym się nie różni od innych ma fajniejszy zapach od Bambino taki delikatny:tak:
 
reklama
Do góry