reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

czyli mój typ;-)

a ja już kombinuję żey naciągnąć męża na ten wóżek co berandetka ma, choć wiem, że w namszym przypadku nie jest to potrzebne za bardzo:zawstydzona/y:

mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt ciemny dla dziewczynki :sorry2:

a ty meza namawiaj, a co;-)
wozek na pewno do czegos sie przyda:-p czy macie juz parasolke?
 
reklama
a ja już kombinuję żey naciągnąć męża na ten wóżek co berandetka ma, choć wiem, że w namszym przypadku nie jest to potrzebne za bardzo:zawstydzona/y:

madzikm i jak namowy..... wskórałaś coś? Mąż się zgodził? Mój na poczatku nie był za, ale jak juz go wzioł pod pachę to chodził zadowolony:-) Tylko nie mógł się nadziwić, że taki lekki:-D. Wózek nawet z małej górki jedzie sam...
 
reklama
Do góry