reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Agutek mnie się podoba 1 i 3 . 3 bardziej praktyczny i tez ładny. A pierwszy niby bardziej dla dziewczynki ale ja tak za bardzo nie patrze pod tym kątem i kupuje dużo niebieskich rzeczy bo bardzo lubię ten kolor.
 
reklama
Mi tez sie podoba wersja 3 tylko na allegro widzialam ja w innej wersji, tzn. nie czarno-zielono-niebieski tylko granatowo-zielono-niebieski i w tej wersji to juz mi sie nie podoba :no:

a mojemu mezowi nie podoba sie zaden :-D
i wez tu sie zdecyduj na cos :-p
 
simama - u nas pchacz był atrakcyjny bardzo króciutko ok 3 tyg., potem zaczęła sam chodzić i blatem rzadko się bawi, myślę,że dla dziecko, które później zacznie chodzić jest to ciekawa zabawka

agutek - mi się podoba przedostatni. Masz rację, że waga to najwazniejsze kryterium. Solidny wózek z dodatkami macie dlatego teraz, na waszym miejscu, wybrałabym coś taniego i lekkiego. 600 zł za parasolkę na wypady to dla mnie za dużo. Nie dopuszczasz innych marek? ten chicco roski chyba tańszy i lekki i bernadettki też tani, coneco są tanie. No ale jak masz kaskę to kupuj co Ci się podoba:tak:
 
madzikm jestem zwolenniczka kupowania porzadnych wozkow ;-)
wole wydac wiecej, ale raz a dobrze i o firmie jane slyszalam bardzo dobre opinie :-)
bralam pod uwage chicco, ktore jest tansze, ale niestety ponoc wozeczki sa slabe jakosciowo i bardzo szybko rdzewieja i sie psuja, do tego kolka ponoc maja kiepskie :-(

sama oczywiscie nie wiem, bo nie uzywalam, ale opieram sie na opiniach innych :tak:

no i nie znalazlam jakis takich porzadnych spacerowek wazacych mniej niz 6kg
praktycznie wszystkie tansze waza od 7kg wzwyz, a dzisiaj przymierzylam sie do spacerowek tyle wazacych i niestety za ciezkie sa :eek:

owszem, wolalabym duzo mniej wydac na wozek, ale w tym momencie kryterium amortyzacji kol, wygody dziecka i jakosci jest wazniejsze, wiec jestem sklonna zaplacic wiecej ;-)

teraz tylko mamy utarczki z mezem, ktory kolor wybrac :szok:
z jednej strony fajne sa te jaskrawe kolorki, a z drugiej zastanawiamy sie czy nie za bardzo jaskrawe?

obojgu podoba nam sie kolor czarno-zolty tylko czy latem nie bedzie w tej czerni za goraco?


rany....co za dylematy :-D
co ogladamy te wozki to za kazdym razem wybieramy inny kolor :-D
 
ha! stalo sie! :-D
kupilam wlasnie wozek :-p
a wszystko dzieki temu, ze przez przypadek znalazlam sklep internetowy, w ktorym wlasnie jest promocja na Jane!!!! :-)
koszt przesylki za free a wozek za 499zl :szok:
normalnie wyjdzie mi stowke taniej niz jak na allegro z kosztami przesylki :-)
 
ha! stalo sie! :-D
kupilam wlasnie wozek :-p
a wszystko dzieki temu, ze przez przypadek znalazlam sklep internetowy, w ktorym wlasnie jest promocja na Jane!!!! :-)
koszt przesylki za free a wozek za 499zl :szok:
normalnie wyjdzie mi stowke taniej niz jak na allegro z kosztami przesylki :-)

a jaki kolor w końcu?
 
z tymi markami wózków to bywa różnie:baffled: ja z Mutsy jestem bardzo zadowolona:tak: a Agutek nie bardzo bo coś się działo z osią skrętną:baffled: ja obejrzałam wszystkie spacerówki i parasolki na allegro i po prostu najbardziej podobał mi się Chicco:tak: ale chyba najbardziej podobał mi się kolor:-D warunkiem był jeszcze taki że wózek ma się rozkładać prawie na płasko:tak:
 
reklama
Do góry