reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Pewnie jako jedna z ostatnich (wyrodna matka) uwolnilam Mateusza z fotelika 0-13kg i po długich poszukiwaniach i problemach z wyborem w koncu kupiliśmy fotelik. Wydaje mi się, że któraś z Was (chyba Agutek) ma taki i mam nadzieje, że nie narzeka...

http://www.roemer.pl/Pictures/ZOOM/KingTS_plus_Jonas_2007.jpg

Mam też nadzieje, że wystarczy do 3-4 roku życia....Oby!


pogrążyłas mnie:-:)-:)-(;-)

my dopiero w tym tyg. kupujemy fotelik, myślę o ramatti albo baby shield, jednak te 0 -13 to ściema bo dzieco wyrasta na długość i szerokość choć tyle nie waży:baffled:
 
Cześć dziewczyny ja u was pierwszy raz.:blink:Mam pytanie- czy ma któraś z was żyrafe fisher price- tą żółtą bo przyszła mi dziś z allegro używana no i gra cały czas tylko jedną melodie a wszędzie piszą że wygrywa różne melodyjki no i niewiem czy zepsuta czy tak ma być?:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Cześć dziewczyny ja u was pierwszy raz.:blink:Mam pytanie- czy ma któraś z was żyrafe fisher price- tą żółtą bo przyszła mi dziś z allegro używana no i gra cały czas tylko jedną melodie a wszędzie piszą że wygrywa różne melodyjki no i niewiem czy zepsuta czy tak ma być?:baffled::baffled::baffled::baffled:

tak ma być, musieli sie pomylić podczas opisu ale celowo...uatrakcyjnili zabawkę:-D


fredzik - za 999 zł go widziałam:szok:my szukamy takiego do 350, a co ona ma, że taki drogi???
 
madzikm, szczerze powiedziawszy nie wiem jak ci odpowiedzieć; mieliśmy pewne powiedzmy wymagania w kwestii bezpieczeństwa i ten właśnie fotelik je spełniał a nie zależało nam na isofixie mimo, że mamy ten system w samochodzie. Po krótce, chcieliśmy aby miał dodatkową ochronę głowy, kręgów szyjnych i aby miał głębokie siedzisko. Ten fotelik spełniał nasze oczekiwania i okazał się bardzo solidny w wykonaniu, dodatkowo jest obracany co bardzo ułatwia usadzanie w nim dziecka. Oglądaliśmy chyba większość fotelików dostępnych na rynku i ten nas przekonał. Dodam, że też wolałabym tańszy :tak:
A w tej cenie co piszesz to może ramatti venus? Znajomi mają i są, z tego co wiem, zadowoleni.
 
MADZIKM wielkie dzieki bo już myślałam że nabili mnie w bambuko:-) a mąż to komentował od rana że beznadziejna ta zabawka i jeszcze zepsuta.Całe szczęście że tak ma być bo udało mi się ja kupić po okazyjnej cenie.;-);-);-):-)
 
Pewnie jako jedna z ostatnich (wyrodna matka) uwolnilam Mateusza z fotelika 0-13kg i po długich poszukiwaniach i problemach z wyborem w koncu kupiliśmy fotelik.


My też jeszcze nie mamy, Amelka po szpitalu schudła, waży nie całe 8 kg.
My mamy fotelik Baby Confort 0 -13 KG, jednak małej z niego wystają nóżki i już jej się robi ciasno - a szkoda, bo był bardzo praktyczny. Wpinaliśmy fotelik w stelaż i fruuuu na zakupy.
Dziewczyny napiszcie jakie wy macie foteliki i czy jedsteście zadowolone?
 
reklama
Dzisiaj znowu ugotowałam obiadek Karolowi w parowarze i muszę wam powiedzieć, że dla mnie to jest mniej uciążliwe niż gotowanie w wodzie. Bo tak - trzeba poczekać aż woda się zagotuje, włożyć jedzonko i znowu poczekać aż się zagotuje (a jak zamrożone, to chwile to trwa), zmniejszyć "ogień", pilnować żeby nie wykipiało, sprawdzać czy dobre (bo ja jakoś na czas nie umiem gotować ;-)). A tu - wkładam jedzonko, nastawiam na 30 minut i samo się robi :-). Tylko trzeba mieć trochę miejsca w szafce, to fakt :tak:.
 
Do góry