reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

U nas też większe zainteresowanie pudełkami, opakowaniami niż zawartością.:tak: Trzeba tylko uważać bo zawsze ugryzie kawałek papierka i wszamie jak nie zabiorę w pore :tak:
 
reklama
Hehe ja po prostu jeszcze nie kupiłam, więc mam problem z głowy z wcześniejszym dawaniem :-D
ja też wole nie kupować bo bym od razu dała, na Mikołaja chce jej dac coś grającego, w ogóle musze kupić jakieś pudełko na zabawki bo na razie w rękach nosze je z pokoju do pokoju :baffled:

Dzisiaj babcia już dała swój prezent na święta - krzesełko do karmienia, dzisiaj złożyłam i kaszke już jadła w nim nie na moich kolanach:tak:
młoda jeszcze mi nie śpi, leży sobie z babcią w łóżku bo zrobiła ....kupe i wietrze pokój :szok::baffled::-D
 
U nas też większe zainteresowanie pudełkami, opakowaniami niż zawartością.:tak: Trzeba tylko uważać bo zawsze ugryzie kawałek papierka i wszamie jak nie zabiorę w pore :tak:


nasza ostatnio zjadła karteczkę samoprzylepną:szok:, ale naszczęście wydaliła je z kupką, a co do prezentów, to kupilismy jej zestaw płytek z kolekcji " muzyka bobasa"
 
Kupiłam dzisiaj córeczce na Mikołajki garnuszek na klocuszek :tak:
Mam nadzieję, że jej przypadnie do gustu :-p Na razie mąż kazał schować do szafy, żeby przypadkiem nie znalazła :-D :-p
 
my za tydzien jedziemy do Polski i zostajemy prawie do Sylwestra, wiec stwierdzilismy, ze nie bedziemy tam ze soba targac prezentu dla Olivki i damy jej teraz;-)no i kupilismy jej taki stoliczek, gdzie sa rozne rzeczy do wciskania, grania i krecenia:-)
jak bede miala chwile to wkleje na zamknietym zdjecia jak mala sie nim bawi
 
Hehe dziewczyny a co wy dacie dzieciom na Gwiazdkę ;-) :-D Zniknie te czar prezentów pod choinką :rofl:
Ja muszę zamówić prezent na święta, ale powiem szczerze, że zastanawiam się czy jednak na allegro. Już ponoć poczta zaczyna świrować i są duże opóźnienia w dostawach i nie chciałabym zostać na wigilię bez prezentu. Więc chyba wolę te 30zł więcej dać, ale kupić na miejscu i mieć pewność, że mam na czas...a w razie reklamacji też łatwiej będzie.
 
W telewizji pokazała się reklama filmu Shrek Trzeci w cenie 39.99 w carrefurze, a w sklepie jest za 49.99 i nikt nie potrafił mi wytłumaczyc dlaczego tak jest:baffled:, niby 10 zł róznica, ale chodzi o zasadę:wściekła/y:, normalnie naciągaja ludzi:szok::no::wściekła/y:.
 
reklama
W telewizji pokazała się reklama filmu Shrek Trzeci w cenie 39.99 w carrefurze, a w sklepie jest za 49.99 i nikt nie potrafił mi wytłumaczyc dlaczego tak jest:baffled:, niby 10 zł róznica, ale chodzi o zasadę:wściekła/y:, normalnie naciągaja ludzi:szok::no::wściekła/y:.
Wydaje mi się, że mają obowiązek sprzedać w takiej cenie jak jest w reklamie.
 
Do góry