reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

własnie tego kupiliśmy, nie wiem tylko czy to był dobry pomysł, mam nadzieje że wika się go nie wystraszy i że będzie sie nim dłużej bawiła niż 15 minut.
kupiłam tego
FISHER PRICE TMX ELMO Z ULICY SEZAMKOWEJ OD RĘKI (271082780) - Aukcje internetowe Allegro
ooo super:tak:
prababcia kupiła Natulce lalkę agatkę na mikołaja:tak: taką co ma smoka i jak się go wyciągnie to lal płacze:-D ciekawe jak Natalka zareaguje na takiego płaczącego bobaska:confused:
 
reklama
JA kupiłam żyrafkę i ślimaka z Fisher Price ale Wojtek i tak najbardziej lubi kable, plastikowe butelki po wodzie mineralnej , gazety, komórkę, plastikowe pudełko po lodach, stary kalulator, myszkę od komputera itp, innymi słowy przedmioty domowego użytku.
Sama nie wiem. Pod choinkę to mu chyba kupię 2-litrową butelkę Coca-Coli;)))
 
U nas też kable, ziemia w doniczce i gazety to najlepsze zabawki. No i pilot i komórki. Pilota w piątek nam już rozwaliła i nie działa :eek: :angry: :-D
 
Kupilismy Piotrusiowi szczeniaczka-uczniaczka na mikołajki, ale w piatek tak mocno płakał:no:, że chciałam go czyms pocieszyc i wyciagnęłam pieska:tak:, odpięłam z zabezpieczeń a mój Piortus rzucił sie na.......... kartonik po piesku:baffled:, a pieska odpchnął raczką:-D:-D:-D
 
Kupilismy Piotrusiowi szczeniaczka-uczniaczka na mikołajki, ale w piatek tak mocno płakał:no:, że chciałam go czyms pocieszyc i wyciagnęłam pieska:tak:, odpięłam z zabezpieczeń a mój Piortus rzucił sie na.......... kartonik po piesku:baffled:, a pieska odpchnął raczką:-D:-D:-D
u tak zawsze jest:tak: najpierw zabawa opakowaniem a później zawartością:-D
Widze Ewelinka że tak ja u nas prezent mikołajkowy został dany wcześniej:-D jeszcze dwa mam ukryte w sypialni ale jestem twarda i nie dam:cool2::tak:
 
u tak zawsze jest:tak: najpierw zabawa opakowaniem a później zawartością:-D
Widze Ewelinka że tak ja u nas prezent mikołajkowy został dany wcześniej:-D jeszcze dwa mam ukryte w sypialni ale jestem twarda i nie dam:cool2::tak:


Hehe ja po prostu jeszcze nie kupiłam, więc mam problem z głowy z wcześniejszym dawaniem :-D
 
reklama
Do góry