reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

ewa - ale zaszaleliście z zakupami:szok::szok::szok:,a nie znudzi się szybko tak wszytsko na raz?


To są prezenty na Święta. Kupiliśmy teraz, bo potem wszystko będzie juz przebrane. Np. niby to byl pierwszy dzień promocji w Carrefour, ale nie było już Szczeniaczka, a garnuszek wzięlam przedostatni. Podobno jakiś hurtownik wszystko kupił. Dostaliśmy resztę zabawek w innym Carrefourze. Wcześniej byłam w innym sklepie i tez nie było tych zabawek, sprzedawca powiedział, że mają problemy z ich sprowadzeniem, bo nie ma w hurtowniach.
No i zrobilam już zakupy, bo nie lubię potem tym kilometrowych kolejek.
 
reklama
To są prezenty na Święta. Kupiliśmy teraz, bo potem wszystko będzie juz przebrane. Np. niby to byl pierwszy dzień promocji w Carrefour, ale nie było już Szczeniaczka, a garnuszek wzięlam przedostatni.
No i zrobilam już zakupy, bo nie lubię potem tym kilometrowych kolejek.


U nas to samo, pan z obsługi powiedział, że szczeniaczków mają ostatnie 20 szt. i więcej nie będzie, też go wzielismy, będzie na swięta i jeszcze garnuszek- na mikołajki:-)
A te kolejki przed swiętami:no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::angry::no:, a gdzie tu z maluchem,
 
My kupilsmy Amelce zestaw płyt( 5szt) bobasa za 18,99 jedna, a w empiku z tej samej serii muzyka bobaza Mozarta kupiliśmy za 30 zł, ale mają marże narzuconą grrr. Mała płytką jest zachwycona, uspaka się i słucha z zaciekawieniem:-)
 
Laurka dostała dzis pierwszą lalę
269327246
to ta niebieska, właśnie odkryłam że ona piszczy :szok: :-D a w sklepie mi nie powiedzieli :crazy:
i piramidkę z plastikowych kółeczek, jeszcze sie mała nią nie bawiła. Lala została już polizana i pobita :szok::tak::-D
 
Laurka dostała dzis pierwszą lalę
269327246
to ta niebieska, właśnie odkryłam że ona piszczy :szok: :-D a w sklepie mi nie powiedzieli :crazy:
i piramidkę z plastikowych kółeczek, jeszcze sie mała nią nie bawiła. Lala została już polizana i pobita :szok::tak::-D


o to kolejna terorystka nam rosnie:-D, nieprzejmuj się moja córka upodobała sobie nowa zabawę, a jest nia przewracanie i bicie Kubusia.:rofl2:
 
Sluchjcie, Czy Ktoras Z Was Uzywala Kosmetykow Bubchen?dobre Sa?bo Pani W Sklepie Mi Je Tak Zachwalala I Nie Wiem Czy Tylko Po To,zebym Sie Skusila Czy Naprawde Sa Dobre!?!?!?
Moja Misia Ma Sucha Skore I Podobno Te Akurat Kosmetyki Sa Bardzo Dobre Na Taki Rodzaj Skory!
 
reklama
Ja uzywam wszystkiego, tzn HIPP, Nivea, Bubchen, Bambino,
Piotruś miał kłopot ze skórą, była bardzo wysuszona, kąpałam go w Balneum przez tydzień, pomogło i teraz uzywam różnych ksmetyków, oliwkę polecałabym jednak HiPP-a, jest miła w dotyku, a Bubchena jest jak dla mnie za rzadka.
 
Do góry