reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

A wcześniej mówiłaś, że 800 funtów. Chyba, że porównywalnie z naszymi zarobkami mówisz. Ten Cybex ma taka samą budkę i to rzeczywiście jest tym bardziej, że jeszcze można ją opuszczać.

Co do Tako to kiedyś myślałam nad nim ale stwierdziłam, że ciut dołożę i mam x-landera a jednak firma to firma :)))) Wykonanie ma porządne, rączka skórzana i nie ma jak inne wózki łączeń na nity. Uczulenie mam na nity a w wielu wózkach są stosowane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No super te wzory mają i moje z pojedynczym kółkiem hehe... Co do Maclarena też kiedyś myślałam ale pełno ich, no i ciągle te kółka :pPP
 
Ten Tako ma teraz juz super wykonczenie, plynnie jezdzi, ma rewelacyjna amortyzacje regulowana, dobrze sie podbija itd itd ale ja takiego wozka w miescie nie potrzebuje. Dla kogos mieszkajacego w domu gdzies pod miastem moge polecic z reka na sercu. X-landery maja sliczny designa ale dla mnie maja fatalna amortyzacje i dlatego go nie wzielismy.

nieobecna dla mnie wielkosc budy tez wazna, wlasnie to pliko p3 tez ma taka bude ze cale dziecko zakrywa zupelnie i przez to w sumie nigdy nie uzylam folii przeciwdeszczowej, sama buda wystarczyla
 
Oj tak, elektroniczna niania to skarb! Ja odkupiłam od laski z forum, miała dwie i pożyczyła mi na pierwsze wakacje, po czym ją od niej kupiłam, bo już nie umiałam bez niej żyć! :-D

Wózek mamy CUDOWNY, niestety kupiliśmy go tylko w wersji spacerowej i teraz muszę napisać do producenta, czy mogłabym dokupić samo nosidełko i gondolę... A pierwszy wózek 3w1 który kupiliśmy był felerny, ciągle koła pękały i był bardzo kiepskiej jakości :-( Na szczęście szybko go sprzedaliśmy :-D Teraz mamy Wózki dziecięce TREND, wózek dziecięcy, foteliki samochodowe, producent wózków dziecięcych - Wózek Hummer i jest BOSKI!!! Nawet po leśnych ścieżkach prowadzi się jedną ręką!

Laktator miałam ręczny, LOVI, strasznie się z nim mordowałam, a Młoda i tak jadła moje mleko tylko do 3 miesiąca życia, więc szybko go sprzedałam ;-)

Dla mnie teraz konieczny must have to porządna chusta!!! Tosię długo nosiliśmy, ale miałam najtańszą Azimi, teraz zainwestuję w porządną, tkaną, dla mnie to niesamowicie wygodne rozwiązanie :-D
 
Nulini ja miałam z Konradem nosidełko ale teraz też rozważam zakup porządnej chusty. Tylko, że ja zielona w tym temacie kompletnie. Trzeba będzie zasięgać gdzieś rad :)
 
reklama
i ja jestem za chustą!! Chociaż doświadczenie żadne :no: ale chyba wszystkiego można się nauczyć (i będzie trzeba się wszystkiego nauczyć:-))
 
Do góry