reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

ja będę zostawiał wózek w klatce, bo przy pierwszym dziecku mieszkałam na parterze, więc nie było problemu wjechać do mieszkania. teraz mieszkam na czwartym piętrze! kiepsko.

w każdym razie najważniejszy jest dla mnie fotelik samochodowy, który można zamontować na maclarena. śmiesznie to wygląda xlr_coffee_blue_side_recaro_11.jpg

ale mam to gdzieś, drugi raz nie będę nosić nosidełka np. po sklepie (tzn. głównie po sklepach, bo spacerów w nosidełkach nie praktykuję), bo poprzedni fotelik nie pasował na maritę, a poza tym jej stelaż jest cholernie ciężki.
 

Załączniki

  • xlr_coffee_blue_side_recaro_11.jpg
    xlr_coffee_blue_side_recaro_11.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Doggi to mój się starzeje w błyskawicznym tempie :-/ dlatego też na tego sunrisa się zdecydowałam żeby już do końca mi nie zkapcial :-D
 
Dziewczyny, a jakie pieluszki dla noworodka polecacie? Chciałam się niby skusić na bella newborn ze względu na to wycięcie na pępuszek, ale opinie o nich nie są najlepsze. Chyba jednak pójdę w pampki.
 
Ja dla Oli na początek miałam dwie wielkie paki pampersa ale potem przeszłam na,dada z biedy a później na babydream (c z jakoś tak) z rossman i te mi najbardziej pasowały.
 
Haha widzę ze podobnie wszystkie :-D teraz od razu z dada wystartuje chyba od 7 miesiąca zacznę zapasy robić na święta juz nie będą mieli problemu z prezentem dla nas :-D
 
reklama
McPearl mi też oli odparzaly pupcie, najlepsze były pampersa ale cena mi się nie podoba za to te z rossmana sprawdziły się świetnie i cena nienajgorsza ;)
 
Do góry