reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Wczoraj sobie zrobiłam takie pierwsze, większe zakupy na allegro :-)

4448179997
4445195482
4440105863
4451261525
4427312618
4423726130
zestaw butelek, płyn do mycia (pamiętam jak po zwykłym mi butelki śmierdziały mimo płukania), pojemniki na pokarm, a to zielone to chusteczki do smoczków. Nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Dobre na spacery :-)
 
Jezyk to u nas te z lidla tez były chwile ale dosłownie 3 użyłam i cala paczkę wywaliłem mały sius i wszystko było mokre Dookoła :/


McPearl jaam postanowienie ze do 2
Miesięcy przed porodem nic mię kupuje żeby zbyt wcześnie nie zagracac domu :p ale nie wytrzymam zbyt długo ma tym postanowieniu coś czuję ;) wiem tylko ze po polówkowym zaczynam pokój remontować ;)
 
Ostatnia edycja:
Doggi ​ ja podobnie, chociaz kusi oj kusi tyle ładnych rzeczy dookoła. Zakupy dla malucha zaczniemy dopiero od połowy października bo na koniec września planujemy remont pokoiku dla malucha a poza tym chce sie upewnić co do płci bo mamy znajomyc ktorzy maja dzieciaczki z lutego 2013 chlopca i dziewczynke część ciuszków zwiniemy od nich :D
 
U nas sprawdza się Pampers, w promocji wychodzi taniej niż Dada z Biedronki tylko trzeba polować i kupić wtedy większą ilość. Bella Happy to jedyne pieluszki oprócz Pampers, które nie uczuliły córci. Więc wyboru nie mamy zbyt dużego.

Z tych tańszych mi najbardziej podpasowały Babydream z Rossmana, bo Dada u nas notorycznie przesikana. Za słabe jak na możliwości mojej córuni. A Huggies z kolei były za luźne w obwodzie, a rozmiar mniejsze za krótkie. No ale ja mogłam sobie wybierać a Dominisi dupcia w połowie opakowania czerwono nakrapiana, więc teraz zrezygnowałam z eksperymentów.

A i Bella Happy mają najmniej chemii moim zdaniem, pomimo tego chłoną lepiej niż Dada. Najtaniej wychodzą ze sklepu internetowego producenta.


Ale wiadomo że każda mała dupcia wybierze sobie to co jej będzie odpowiadało, więc przy drugim nie nastawiam się jakoś na konkretny "model". Zobaczymy co w promocji będzie;-)
 
Co do pieluch to sześć lat temu pamiętam, ze wypróbowałam kilka firm, ale tylko pampersy mi odpowiadały - pozostałe wydawały mi się wszystkie jakieś takie "foliowe" :-) ale kiedy moja siostra urodziła cztery lata po mnie zauważyłam, że jakość niektórych pieluch poprawiła się :-) pamiętam, ze oni korzystali z Dady w trakcie dnia a na noc szedł pampers.
McPearl - też znam, lubię i używałam płynu do butelek :-)
Ja jakoś się specjalnie nie nakręcam na zakupy - może ze względu na moje lęki ciążowe :-). Pewnie też zacznę trochę później.
 
Ja już teraz robię zakupy bo po prostu za kilka miesięcy może nie być tyle kasy...teraz będę kupować po troszku, każdego miesiąca coś, by na końcu było wszystko co potrzebne. Obicie do nosidełka właśnie wyprałam bo było w okropnym stanie, więc tu zakup nam odpada. Nie wiem tylko co zrobić z łóżeczkiem. Mamy takie 70x140 już dość przechodzone i się borykam czy kupować, czy odnowić stare. Mój M ma zajrzeć w jakim jest stanie.
 
To i ja sie pochwale. Dzisiaj jak jechałam do skarbówki, wstapiłam na szmateks. Kupiłam 2 piękne maty interaktywne dla maluszka. Mniejsza za 7 zł, a wielka za 12 zł :) Interes zycia :-D Jak wrócę do domu, to postaram sie fotki wrzucić. Do tego kupiłam sobie jeszcze dżinsy ciążowe :-)
 
reklama
My mamy wszystko jak nowe na szczęście. Tylko muszę kupić obicie do fotelika maxi cosi bo dziad się podarł. Jedyny minus tych fotelików.
Tak powiem Wam, że biedne te drugie dzieci, szczególnie tej samej płci bo wszystko po starszym hehe...
 
Do góry