reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Super zakupiki dziewczynki.
Ja już mam złożone łóżeczko - mężuś się postarał:-)
Później wkleje fotkę
 
reklama
Super rzeczy kupujecie, czas najwyższy, mnie zostało ledwie 8 tygodni...
Pochwalę sie więc wózkiem, który zamówiłam w Tako, Ciemna zieleń - beżowy. Zdjęcie jest prototypu szaro - szarego, bez koszyka na dole, który będzie :-)

picture3472.jpg


Ma zdejmowaną, bujaną gondolę (bujaki można zdjąć), osobno spacerówkę, fotelik, wszystko nakładane tylem lub przodem do kierunku jazdy, folię przeciwdeszczową, pokrowiec na nóżki, parasolkę, torbę i wszystko za 1150 zł (nie wiem, kiedy zapłacę :-p)

super ten wozek podobny do mojego...Takie wysokie sa bardzo praktyczne
 
A co sądzicie ciężaróweczki o takiej poduszce poporodowej z wyciętą dziurą w środku niej?
Podaje linka jako przykład: PODUSZKA POPORODOWA Z ŁUSKĄ GRYKI+++ GRATIS+++ (543723516) - Aukcje internetowe Allegro
No i chyba cos wiecej moga o niej powiedziec te kobietki które już rodziły. Zastanawiam sie czy to czym ona jest wypełniona ma jakiś wpływ na skutecznosc gojenia sie rany. Na allegro zauważyłam, że jest to gryka lub granulat styropianowy. Pozdrawiam i z góry serdecznie dziekuje za podpowiedzi :-)
 
Super ten wózeczek :)


A co sądzicie ciężaróweczki o takiej poduszce poporodowej z wyciętą dziurą w środku niej?
Podaje linka jako przykład: PODUSZKA POPORODOWA Z ŁUSKĄ GRYKI+++ GRATIS+++ (543723516) - Aukcje internetowe Allegro
No i chyba cos wiecej moga o niej powiedziec te kobietki które już rodziły. Zastanawiam sie czy to czym ona jest wypełniona ma jakiś wpływ na skutecznosc gojenia sie rany. Na allegro zauważyłam, że jest to gryka lub granulat styropianowy. Pozdrawiam i z góry serdecznie dziekuje za podpowiedzi :-)
Nam położna na szkole rodzenia poleciła zamiast kupować taką poduszkę - zwykłe dmuchane koło ratunkowe takie do pływania dla dzieci, tylko zeby było lekko nadmuchane. Chodzi tu o to żeby nie dotykać obolałym kroczem o podłoze, bo podobno ciężko jest normalnie usiedziec z bolącą raną. Ale na gojenie się rany to raczej wpływu nie ma.
 
Super ten wózeczek :)


A co sądzicie ciężaróweczki o takiej poduszce poporodowej z wyciętą dziurą w środku niej?
Podaje linka jako przykład: PODUSZKA POPORODOWA Z ŁUSKĄ GRYKI+++ GRATIS+++ (543723516) - Aukcje internetowe Allegro
No i chyba cos wiecej moga o niej powiedziec te kobietki które już rodziły. Zastanawiam sie czy to czym ona jest wypełniona ma jakiś wpływ na skutecznosc gojenia sie rany. Na allegro zauważyłam, że jest to gryka lub granulat styropianowy. Pozdrawiam i z góry serdecznie dziekuje za podpowiedzi :-)
Nam położna na szkole rodzenia poleciła zamiast kupować taką poduszkę - zwykłe dmuchane koło ratunkowe takie do pływania dla dzieci, tylko zeby było lekko nadmuchane. Chodzi tu o to żeby nie dotykać obolałym kroczem o podłoze, bo podobno ciężko jest normalnie usiedziec z bolącą raną. Ale na gojenie się rany to raczej wpływu nie ma.

:tak::tak: - dokładnie - wystarczy dmuchane dziecięce kółko za parę złotych:happy: - no i dla dziecka zostanie;-)
 
Dzięki kobietki za podpowiedz :-) Faktycznie takie koło to po porodzie szybko stanie sie bezurzyteczne, a pompowane dla maluszka napewno sie przyda na basen jak podrośnie. No i nie dużo miejsca będzie zajmowało w szafie :rolleyes:

 
no:-D u nas złożony już wózek bo chcieliśmy sprawdzić czy wszystko jest:tak:
na razie jesteśmy zadowoleni:-D Za taka cenę jest wart kupienia:tak:
Sąsiadka przyszła a ona ma coneco V3 i porównywała go ze swoim i ja też i rzeczywiście ma lepsza amortyzacje lepsze kółka i jest bardziej funkcjonalny:tak:
A wiec mam nadzieje ze ja też będę zadowolona:rofl2::rofl2::rofl2:
a to mała prezentacja:)







 
A jeżeli chodzi o koło ratunkowe po nacięciu to też używałam takie dla dzieci dmuchane i Marlena ostatnio go używała nad morzem ale powiedziała że mi go znowu pożyczy :-D :-D
 
reklama
zapraszam
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
moja córcia to styczniówka 2008 więc ciuszki będą pasowały na wasze małe na wiosne-jesień
Mam też paczkę ciuszków na lato oraz ubranko do chrztu na wiosnę-lato firmy TUP TUP w stanie idealnym-raz założone (sukienka sweterek kapelusz body rajstopy i skarpetki) Idealne na chrzciny na wielkanoc lub na lato(r68-74) zdjęcia ma maila
 
Do góry