reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

My zdecydowalismy sie na Baby Merc ostatecznie ale nie przez allegro. Poszukamy po zaprzyjaznionych hurtowniach;-)
 
reklama
zapraszam
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
moja córcia to styczniówka 2008 więc ciuszki będą pasowały na wasze małe na wiosne-jesień
Mam też paczkę ciuszków na lato oraz ubranko do chrztu na wiosnę-lato firmy TUP TUP w stanie idealnym-raz założone (sukienka sweterek kapelusz body rajstopy i skarpetki) Idealne na chrzciny na wielkanoc lub na lato(r68-74) zdjęcia ma maila
jeszcze raz ja ponieważ ktoś mi zwrócił uwagę ze link się nie otwiera Podaje prawidłowy
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Żabcia to zależy czego potrzebujesz. Ja uważam, że jeżeli ma się samochód to potrzebny jest fotelik. A przy wózkach wielofunkcyjnych zazwyczaj fotelik można wpiąć z stelaż, co nie raz może być przydatne. Dlatego ja kupię wielofunkcyhjny.
 
Ja zakupiłam wczoraj śpiworek dla maleństwa i kolejne body tym razem z długim rękawkiem :D Mąż się zaczyna niepokoić, że się u mnie zaczęła faza na kupowanie - a ja przecież oprócz paru ciuszków nic nie mam... A tak w ogóle to zacznie się już całkiem niedługo bo czekam jeszcze na dwie odpowiedzi ze sklepów internetowych i jak tylko je dostanę to cała masa rzeczy będzie do zamówienia :D
 
reklama
Ja mam podobnie, chyba lepiej by było jakbym w ogóle nie wychodziła z domu, bo zawsze coś kupię, i też mam śpiochy kubusiowe :-), z tesco w trzypaku zakupiłam, są bardzo fajne.
 
Do góry