reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

A ja po zakupkach kolejnych:) Kupilam biale pieluszki flanelowe, odciagacz pokarmu, wszelkowypadkowo smoki ortodontyczne, i fajniutki zestaw kapielowy. Wkleje jeden link, bo wszystko u tego samego sprzedawcy
Zestaw kąpielowy okrycie + termometr + myjka krem (539876095) - Aukcje internetowe Allegro

Ale szczerze polecam - zobaczcie jego karte uzytkownika i poczytajcie negatywy, odpowiedzi powalily mnie na lopatki, a i sama uzytkowniczka, ktore owe komentarze negatywne wystawiala, to kosmitka jakas..

Z ciekawości weszłam na komentarze... to chyba faktycznie jakaś konkurencja... żałuję tylko że nie dało się już obejrzeć co kupiła (choć w niektórych odpowiedziach zdradzono, że chodziło o firmę Tommee Tippee czyli jedną z lepszych). Współczuję sprzedawcy, ale za to humor mi się strasznie poprawił.
 
reklama
zakupy.
postanowine ze jedziemy do polnocnej w sobote rano. planujemy kupic zapas pieluch, troche bodziakow i innych ubranek, zamowic luzeczko i wanienka.
jak ja nie lubie weekendow musze isc do pracy. hmm :(
 
nio a my dzisiaj kupilismy wozek, materacyk do lozeczka, okrycia kapielowe i kocyki:tak::-) za cala reszta juz nie mialam sily chodzic, bo sklep po pierwsze duzy, a po drugie nie wzielam listy ze soba:zawstydzona/y: ale i tak nas czeka jeszcze jedna wyprawa do tego sklepu, bo fotelik samochodowy musimy kupic i mezus sie na lezaczek uparl i powiedzial, ze nie odpusci:-D hi hi
wklejam zdjecia wozka (o ile mi sie uda;-)).. jedno jest robione jeszcze w sklepie, a drugie juz u tesciowej w mieszkaniu, po rozebraniu go na elementy:tak:
 

Załączniki

  • DSC01223.jpg
    DSC01223.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC01225.jpg
    DSC01225.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 51
malutka no w koncu sie Wam z wozkiem udalo!!! gratuluje kochana;-) pytanie do doswiadczonym mam - te biustonosze do karmienia to lepiej z fiszbinami czy bez? W ogole sie zastanawiam, czy bede je kupowac, bo teraz balony mam na wolnosci, ale nie chcialabym, zeby pozniej mi do pepka wisialy...
 
skunkanka nio ja moze mama nie jestem doswiadczona, ale z tego co slyszalam to lepsze te bez fiszbin;-) ale sama powiedziec nic nie moge na ten temat:sorry2:nio a mi teraz tez wygodniej jest bez stanika, o ile w domu jestem to smigam tylko w koszulkach meza;-)nio i tak ostatnio sie zastanawiam jak to bedzie po porodzie, bo juz kiedys dziewczyny pisaly, ze w staniku nawet sie spi:dry: ja jakos poki co tego nie widze:dry:
 
reklama
ja mam i sobie chwale bez fiszbin kupilam w 3 miesiacu ciazy i uzywam o dzis naprawde wygoden i dobrze trzymaja piersi co do spania w staniku to ja mam zamiar kupic wlasnie taki specjalny do spania wygodny no i zakryty takze piersi z niego nie uciekaja chyba:) pozrawiam
 
Do góry