reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
te podstawki pod wanienki stawiane na podlodze (niestety nie wyswietlaja mi sie wstawione fotki w pracy, wiec zakupow skomentowac nie moge ;)) sa stabilne, i bardzo wygodne
sa tez wersje od razu polaczone z wanienka
i zajmuja minimum miejsca
 
Mi chodziło o taki zestaw pielęgnacyjny
ZESTAW PIELĘGNACYJNY- KĄPIEL BEZ STRESU!! e-Kids (474834909) - Aukcje internetowe Allegro
Niestety nie mam na coś takiego zupełnie miejsca. Nie mam takiego końcika wolnego by to sobie cały czas stało.
Ja widziałam taki stojak pod wanienkę. Może nie był dokładnie identyczny. Rozłożyłam go i naprawdę, do tego co widziałam, do wykonania miałam dużo zastrzeżeń. Bo nawet nie trzymał się równo na nóżkach.
Wanienka+stojak pod wanienkę !!! (475767520) - Aukcje internetowe Allegro
Być może tylko trafiłam na niesolidnego producenta.
Poszukam jeszcze. Bo takie rozwiązanie- składany stojak, było by dla nas najwygodniejsze.
 
Ma Dunia, kołyska przecudna, jak z bajki.
Mam identyczną tylko w kolorze drewna, jeszcze jej nie złożyłam i na razie sobie leży w częściach, muszę dokupić tylko pościel.
Co do wanienki to my najprawdopodobniej kupimy zwykłą wanienkę tylko profilowaną żeby maleństwu było wygodnie i nie ślizgało się, a stawiać będziemy ją na stole w jadalni lub na komodzie w sypialni.
 
Ma Dunia kołyska jest przecudna :tak: A co planujesz później ??? Nie wiem, nigdy nie miałam kołyski ale wydaje mi się, że sprawdza się do 6-8 miesiąca jak maluch robi się bardzo ruchliwy to chyba się już nie nadaje ????
Co do wanienki to ja mam brodzik bardzo głęboki ( w trakcie remontu myślałam już o dzidzi :-)) i na początku planuję kąpać normalnie w wanience w pokoju na dywanie a potem w leżaczku lub specjalnym krzesełku w brodziku :-)



 
a to mój najważniejszy z ostatnich zakupków, mam nadzieję że się sprawdzi w użytkowaniu. Reszty rzeczy nie wstawiam, za dużo tego.
Gosiaczek wózeczek świetnie się prezentuje, ale jak dla mnie ma wielka wadę - tam nie ma kosza na zakupy! (miniaturka). Patrzę oczywiście z mojego punktu widzenia, bo jeżdżę na zakupy wózkiem i dla mnie to stanowczo niewystarczalne. Podejrzewam, ze Ty na zakupy będziesz jeździć samochodem, więc w sumie go nie będziesz potrzebować.


Pamiętam, ze w szkole rodzenia położne odradzały nam takie rozwiązania jako bardzo niepraktyczne. Wyobraźcie sobie, że same kapiecie maleństwo - wyciągacie go mokre z wody i macie teraz zamknąć wanienkę tym przewijakiem, ułożyć na nim ręcznik i dopiero położyć malucha :szok::-D Dla mnie praktycznie niewykonalne. I to ma być kąpiel bez stresu? :-D
 
Gratuluję udanych zakupów!!!
gosiaczek1973 bardzo fajny wózeczek, oby Wam dobrze służył:-)
Ma_Dunia kołyska prześliczna, a rozwiązanie z wanienką bardzo funkcjonalne:-)

U mnie z wanienką jest problem o tyle, że wannę w łazience mam narożną i myślałam też o takiej nadstawce ale raczej będzie z tym problem.
A jeśli chodzi o taki zestaw pielęgnacyjny to zgadzam się z Mandarynką, rzeczywiście samemu ciężko byłoby sobie poradzić. Poza tym zajmuje dodatkowe miejsce i u mnie się nie sprawdzi. Myślałam właśnie bardziej o jakimś składanym stojaku pod wanienkę.
Przewijak planuję mieć na łóżeczku - moi rodzice już się zaoferowali że kupią całość - łóżeczko z baldachimem, przewijakiem, pościelą:-) Chcemy łóżeczko, bo kołyska, mimo że ładniej się prezentuje to jednak krócej posłuży. Natomiast rodzice mojego M zafundują nam wózek:-) Cieszę się bardzo bo jednak te największe wydatki nas ominą.

W weekend kupiłam nareszcie płaszczyk zimowy, tzn może nie jest jakiś mega ciepły ale najważniejsze że jest w nim dużo miejsca i nawet jak brzusio będzie duży to się dopnę.W H&M znalazłam i ma taki fason rozszerzany od samej góry. :-)
 
reklama
Margaret80 ja też rozglądam się za zimowym wdziankiem :tak: Moja kurtka posłuży mi jeszcze max do stycznia a jak zima będzie długa i mroźna ?????:baffled: Ostatnio jak byłam u rodziców to przymierzałam mamy sztuczny kożuszek - taki rozkloszowany i niby będzie dobry nowet gdyby ciąża trwała 12 miesięcy ale jak ja w nim wyglądam :szok::-D Jak starsza nobliwa pani....




 
Do góry