reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Nadii, ale dziadek się rzucił. Śliczne :tak:. Serię Zen widziałam na jakimś filmiku i całkowicie rozwalił mnie zestaw huśtawka-leżaczek w jednym. Kołysało toto wzdłuż i w szerz, a leżaczek dodatkowo można było zdjąc i mieć osobno - jednym słowem full wypas :cool2:

Moje krzesełko do karmienia z bujaczkiem to też był świetny pomysł. Fakt - trochę droższe niż inne bez tego bujania, ale jestem bardzo zadowolona. Julcia też bardzo lubi w nim siedziec, a przy bujaniu się pięknie cieszy. Krzesełko kupowałam w hurtowni, wiec i tak zaplacilam mniej - do tego bez kosztów wysylki :-)
 

Załączniki

  • CSC_1789a.jpg
    CSC_1789a.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 52
piękne macie te krzesełka! i pewnie super służą:tak:
ja sie nie zdecydowałam, bo w planach mamy przeprowadzke do własnego M, a tu już nie ma na nic miejsca - ledwo przeciskamy się między wózkiem, lożeczkiem, matą, leżaczkiem i innym dzieciowym ustrojstwem:-D
my się karmimy w systemie: na leżaczek-bujaczek zarzucam podkład higieniczny z belli (1,5 zł, wielokrotny), dzięki czemu nie piorę non stop pokrowca, na dziecia zarzucam ubranko do karmienia z Ikei i szalejemy :eek::-D. jak cyknę fotkę "pokarmienną", to Wam pokażę.

co do pianek na podłogę - znalazła może któraś komplet alfabet +cyferki w tych dużych rozmiarach (30x30 cm)? bo w sumie taki najchętniej bym kupiła

a z innych zakupów, to muszę wymyśleć prezent dla teściów (oboje kończą w tym tyg. 60 lat) i zupełnie nie wiem, co im kupić. Są z gatunku tych osób, co to żyją skromnie, nic nie potrzebują, a wszystko i tak najchętniej oddaliby dzieciom. MOże któraś z Was ma jakiś pomysł?
 
Gabi... żartujesz:szok:
nie sadzilam ze ludzie takie rzeczy wywalaja na smietnik tymbardziej za taka kase...:szok: pewnie komuś sie nie chciało reperować.
znajac mnie to bym sie starala naprawić, a nawet jakby nie mozna było to strasznie by mi było szkoda wyrzucic...
masz farta kobietko :-)
 
Serio znalazł na śmietniku,jak w ciąży byłam.Fakt naklął się nad tymi kabelkami.Ale działa.I nie zniszczona praktycznie jak nowa:-D
 
reklama
Do góry