reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Z wczorajszej rozmowy w sklepie (wypatrzyłam śliczny różowy kombinezon dla Julci na zime):

Ja: jeśli nie ma rozmiaru na wieszaku to czy jest na magazynie?
Sprzedawczyni: Nie, nie ma
Ja: No jak to? Przecież to nowa kolekcja...
Sprzedawczyni: Nie ma i nie bedzie

Podsumowanie: Wa-wa różni się od reszty Polski....tu nikt się nie zastanawia. Po prostu bierze i ma. Dla reszty nie starcza :-p
 
reklama
Klucha ale to nie było niuprzejme - moze to tak w opisie wyglada. Sprzedawczyni tez na wesolo odpowiadala, bo kolekcja niecaly tydzien jak w sklepie wisi :szok: Ja sie tylko z tego smialam :-)
 
ja wychodze z sklepu w którym zle sie odzywaja -a jak ta rozmowa była na żarty hehehehe to ja sie chyba na żartach nie znam;-)
 
z tymi metkami to racja, też to zauważyłam, ze Karol strasznie sie nimi interesuje, dlatego cieszę się że nie poobcinałam i ma na każdej zabawce:tak:
To my pierwsze co robimy to metki ciach ciach...ale by się mąż uśmiał jak bym teraz taką zabawkę kupiła :D

a co do Primarka to szkoda że nie wiedziałam wcześniej że to właśnie w nim są EarlyDays bo jest w Cardiff a tam mój braciszek przesiaduje... nic poszukam mu co chcę i zobaczymy jak się spisze (o ile w ogóle będzie u nich ten dział, bo jak znam moje szczęście...)
 
Dałyscie mi do myslenia z tym kombinezonem na zimę. przyznam się, że nawet nie myślałam o tym, ale chyba ja tez bedę musiała sie rozejrzeć. Tylko ten mój babel tak rosnie, że boje się ze jak kupie teraz to na zimę się zrobi za mały :(
 
reklama
ja teżtem przerażóna że to już teraz trzeba kupować ten kombinezon, bo niby skąd ja mam wiedzieć jaki rozmiar, chyba kupię 86, bo mały już teraz chodzi w 74, a komb musi być troszeczkęwięszy żeby pod spód jeszcze cos ubrać.... masakra jakaś, albo najpierw przejrze allegro, moze używany wezmę żeby nie bylo szkoda jak się okaże za mały
 
Do góry