reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Dziewczyny - a ja mam prośbę - jeśli któraś z Was nosi jakiś pas, gorset, figi korygujące na brzuch itd itp czy mogłabym prosic o namiary na priva? Muszę kupić sobie coś takiego, bo tą moją oponkę pod wszystkim widać, a wesela, śluby tuż tuż...
U mnie znalazłam tylko z Anity figi z pasem praktycznie aż pod cycki, za 99zł. Ale zanim kupię, wolałabym się zorientować czy ewentualnie coś jeszcze w tym temacie jest fajnego.
Będę dźwięczna ;-):-D
 
reklama
agado ja w ethel tez czasem kupuje choc wydaje mi sie rozmiary ciut zanizone:confused:ale fajne maja i tanie:tak:a w primarku maja przynajmniej body na dlugi rekaw bo tak to ciezko tu znalezc
 
Ada fajne i naprawde super jakościowo body na długi rękaw są w Mothercare, troche kosztują bo 7-pak kosztuje 12,5 funta ale są naprawde świetne i mają fajne wzorki
 
Ostatnio zakupami ciuchowymi dla Juliana chwaliłam się chyba jeszcze w ciąży. :szok:

Musiałam pokupić trochę rzeczy na jesień w rozmiarze 68. Mój synek to średniaczek i teraz nosi 62, choć jeszcze w rozmiar 56 niektórych firm wchodzi. :-p

Ja kupiłam świetne body z długim rękawem w H&M: 7-pak – 19,95, 3-pak- 9,95 Euro.
 

Załączniki

  • bb-c1.JPG
    bb-c1.JPG
    74,8 KB · Wyświetleń: 34
  • bb-c2.JPG
    bb-c2.JPG
    74,7 KB · Wyświetleń: 34
  • bb-c3.JPG
    bb-c3.JPG
    70 KB · Wyświetleń: 35
  • bb-c4.JPG
    bb-c4.JPG
    74,8 KB · Wyświetleń: 33
  • bb-c5.JPG
    bb-c5.JPG
    81,8 KB · Wyświetleń: 35
Ma_Dunia swietne zakupy!!!Ja uwielbiam rzeczy z H&M:tak: i tez mam zamiar jechac na zakupy ale cos czasu za bardzo nie ma:confused::baffled:a poza tym M nie chce jechac z miskiem a ja Go nie zostawie z nikim:no::no::no:A Twoj synek to rzeczywiscie sredniaczek:tak:Moj na jesien to pewnie juz bedzie mial 74:-D:-D:-D
 
reklama
MaDunia - ale fajne zakupki!
ja muszę przejrzeć ciuszki po Maksie, ale też niedługo pobuszuję po sklepach, jak wrócę do pracy bo mam pracę nad centrum handlowym:sorry2:
ja kupuję głównie w HM, Mothercare (bieliznę, body, pajace) i w Zarze(głównie buty) -tylko te trzy sklepy są w tym centrum handlowym:-D- i powiem Wam że można tam trafić super przeceny, że wychodzi taniej niż allegro, czy w polskich hurtowniach - tylko, że ja zawsze kupuję na zapas i z wyprzedzeniem większe rozmiary jak tylko jest jakaś okazja
 
Do góry