reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

klucha to ty nam możesz jako cioca zakupy robic i paczki hihi a my tobie przelew na konto :-)
ja bardzo za early days jestem-super firma :-) tez musze pajace kupic

kombinezonik już mam i czuje ulge i od kolezanki dostane ful dresików małych i ibranek jesiennych wiec sie ciesze (kwestia gdzie sie pomieszcze....)
 
reklama
szczesliwa pewnie jak chcesz to zrobie w sklepie foty i mozemy tak zrobic ze ty mi przelew a ja tobie wysle
a ostatnio kupilam za 10e taki kombinezon
 

Załączniki

  • kombinezon.jpg
    kombinezon.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 49
ja już nagaiłam moja siostre cioteczną, co siedzi w anglii zeby mi wysłała łaszków z early days i tez jakies torebki dla mnie z primarka xD nawet doliczajac wysyłke bedzie mi sie oplacac...

a powiedzcie mi co do tych worków próżniowych czy to rzeczywiscie az 4krotnie mniej miejsca rzeczy zajmuja po włozeniu do nich i sciagnieciu powietrza?:-)
bo moze sobie fundne
 
a powiedzcie mi co do tych worków próżniowych czy to rzeczywiscie az 4krotnie mniej miejsca rzeczy zajmuja po włozeniu do nich i sciagnieciu powietrza?:-)
bo moze sobie fundne
Szczerze to zależy od tego co tam do nich włożysz. Bo jak włożysz puchową kołderkę czy kurtę taka puchatą to ściśnie nawet i 6 razy mniejsze się zrobi ( wyjdzie tylko taki flaczek) A jak włożyć bawełniane rzeczy to trochę ściśnie ale tak mi się zdaje ze gdzieś z 2 razy mniejsza potem jest objętość.
Ale mimo to ja polecam. świetnie w domu się sprawdzają. Ja pochowane mam wszystkie zapasowe kołdry, poduszki, koce itp. A jak wkładam małego rzeczy to wiem ze wszystko jest razem ściśnięte i się nie okurzy i nie po brudzi.
 
reklama
Do góry