reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

A ja nie wiedziałam czy mój bejbus będzie chciał taką matę więc mu kupiłam takie o coś
Disney NAMIOCIK PLAŻOWY KUBUŚ PUCHATEK (699133767) - Aukcje internetowe Allegro
(tyle że jak ja to zamawiałam to było po 50zł)
Młody wręcz to uwielbia i może pod namiocikiem leżeć nawet i 2 godziny i ciągle gada do tygryska ;-)Jak mu się znudzi to się kładzie na boczek i w niej zasypia bardzo często :-) Także tym trafiłam naprawdę dobrze. I ochronę dla niego od razu nad morze mamy zapewnioną ;-)
 
reklama
A ja nie wiedziałam czy mój bejbus będzie chciał taką matę więc mu kupiłam takie o coś
Disney NAMIOCIK PLAŻOWY KUBUŚ PUCHATEK (699133767) - Aukcje internetowe Allegro
(tyle że jak ja to zamawiałam to było po 50zł)
Młody wręcz to uwielbia i może pod namiocikiem leżeć nawet i 2 godziny i ciągle gada do tygryska ;-)Jak mu się znudzi to się kładzie na boczek i w niej zasypia bardzo często :-) Także tym trafiłam naprawdę dobrze. I ochronę dla niego od razu nad morze mamy zapewnioną ;-)
Świetny patent!!!!
 
Kochane Przyszłe Mamy,
mam do sprzedania laktator AVENT ISIS IQ UNO używany tylko 3razy
jest na gwarancji...
Cena jest do uzgodnienia
moje gg 3004513:-)


5696e6e_18[1].jpg
 
Ten namiocik jest też o tyle fajny, że on się fajnie "zwija" i mieści się w takim malutkiej torebce i zawsze jak idziemy np do moich rodziców to bierzemy mu ten namiocik u nich rozkładamy i my mamy czas na spokojne "ploty", a on się grzecznie bawi w namiociku :-)
 
Dziewczyny poradźcie mi coś
otóż od września Mateuszka będzie pilnować niania i zastanawiam sie nad pewnym zakupem

Mateuszek nie ma przewijaka, przebieram go na łóżku jakoś tak mi wygodnie w sumie i nawet wczesniej nie zastanawialam sie nad jego kupnem.

Ale teraz zaczełam, kiedy rozmiawiałam z tą nianią to ona mowila ze wiekszosc dzieci których wczesniej pilnowała mialy przewijaki i ze to dobra sprawa.
Sama nie wiem, Mateusz ma już 4miesiące, kupować nie kupować? opłaca sie?

jeśli bede kupowac to w gre wchodzi tylko takie nakładane na łóżeczko, na inne nie mam miejsca i w sumie szkoda mi pieniędzy
poradzcie cos
 
reklama
Do góry