reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Ja nie mogę w ogóle do sklepów teraz chodzić bo zawsze kupię choćby mały drobiazg dla małego :) Najlepsze jest to, że poszłam ostatnio kupić coś dla siebie do ubrania i oczywiście skończyło się na małych dżinsach, ważniackim sweterku, kilku czapeczkach i piżamce dla maluszka :zawstydzona/y:I tym sposobem dla mnie już nie starczyło :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, co myślicie odnośnie przewijaka - nakładka na łóżko, bo u mnie właśnie nad czymś takim myślę, i tak weszłam na allegro, i są dwie różne długości 70 i 80 cm, która wydaje sie lepsza? praktyczniejsza? bo sama nie wiem, więc prosze o uwagi :-) będę wdzięczna.
 
Dziewczyny, co myślicie odnośnie przewijaka - nakładka na łóżko, bo u mnie właśnie nad czymś takim myślę, i tak weszłam na allegro, i są dwie różne długości 70 i 80 cm, która wydaje sie lepsza? praktyczniejsza? bo sama nie wiem, więc prosze o uwagi :-) będę wdzięczna.
hejka:)
Ja mam 80 tke i jest dobra na łóżeczko 120 na 60 :tak: bardzo stabilnie leży i wystarczy na dłużej to znaczy chyba max do 5 miesięcy ja tak miałam z Marlenka:tak:
70 tka jest taka na styk i mało wystaje poza łóżeczko i byle przesuniecie może spaść:angry:
ja tak uważam ale decyzja należny do ciebie;-)
 
Dziewczyny, co myślicie odnośnie przewijaka - nakładka na łóżko, bo u mnie właśnie nad czymś takim myślę, i tak weszłam na allegro, i są dwie różne długości 70 i 80 cm, która wydaje sie lepsza? praktyczniejsza? bo sama nie wiem, więc prosze o uwagi :-) będę wdzięczna.


Zależy jakią masz szerokość łóżeczka jeśli 60 to 70 Ci wystarczy, a jeśli 70 to musisz mieć 80 cm, ale tak jak pisze Carlo większe jest lepsze :-p
 
co do przewijaka to mi muj kochany skleci jakis fajny bo w zakladzie stolarskim pracuje i chce wszystko drewniane. wiec niech przewijak tez robi a co :)
 
reklama
Ja mam przewijak 70x50cm ale taki był w standardzie dołączany do łóżeczka. Musze jeszcze tylko dokupić do niego takie nakaldki, by nieklaść maluszka bezpośrednio na tą cerate.
Ja tez co zajdę do sklepu to wychodzę z czymś dla malucha. Postanowiłam tylko na razie się wstrzymać z kupieniem kosmetyków.
Już mi nie wiele rzeczy brakuje. Dziś dokupilam ręczniki z kapturkami, a przedwczoraj gruszke do naska.
A na ubranka na razie nie patrze. Na początek mam aż za dużo a późniejsze to będę kupować jak już będę wiedziała jaki ten mój facecik jest ( czy się urodzi duży czy malutki) Na pierwsze 3 miesiące na pewno wystarczy to co już mam w szawce a otem dalszy ciąg szaleństwa zakupowego :-)
 
Do góry