reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny prosze o rade!!!!!!!!!1 plisss

Jestem na etapie urzadzania domu i mysle nad lampą do pokoju Marcela i mam nie lada dylemat. Podobaja mi sie dwie jednak zawsze znajdzie sie jakies ''ale'':

nr 1
LUXIA Disney KUBUS PUCHATEK lampka ABAZUR dziecka (1221388343) - Aukcje internetowe Allegro

jednak czy nie bedzie dawac za ciemnego swiatła? jak sadzicie

nr 2
LAMPA MASSIVE SAMOLOT AVIGO PROMOCJA 40153/55/10 (1231874715) - Aukcje internetowe Allegro

ale czy za mala nie jest i nie zgubi mi sie w pokoju 4x4 :baffled: no i czy taka lampka wystarczy:confused:


Plissss podzielcie sie opiniami jakie Wy macie lampy i doswiadczenia/spostrzeżenia
 
reklama
Dziewczyny prosze o rade!!!!!!!!!1 plisss

Jestem na etapie urzadzania domu i mysle nad lampą do pokoju Marcela i mam nie lada dylemat. Podobaja mi sie dwie jednak zawsze znajdzie sie jakies ''ale'':

nr 1
LUXIA Disney KUBUS PUCHATEK lampka ABAZUR dziecka (1221388343) - Aukcje internetowe Allegro

jednak czy nie bedzie dawac za ciemnego swiatła? jak sadzicie

nr 2
LAMPA MASSIVE SAMOLOT AVIGO PROMOCJA 40153/55/10 (1231874715) - Aukcje internetowe Allegro

ale czy za mala nie jest i nie zgubi mi sie w pokoju 4x4 :baffled: no i czy taka lampka wystarczy:confused:


Plissss podzielcie sie opiniami jakie Wy macie lampy i doswiadczenia/spostrzeżenia
zdecydowanei ta 2 !!!!!

siostra miala cos takiego jak ta pierwsza ale zielony cos jak Twoj suwak z ząbkami ... i ciemno było ;/ wiec ja jestem za tym 2 !
 
Ula zanim się Igorek urodził byliśmy pewni że zabawek to mu kupowanie będziemy musielibo go zaleje lawina od gości...a tu zoonk..poza paroma gryzaczkami i duperelami nic nie dostał:-( sama jak juz kupowałam ,przeliczyłam się i tyle..dlatego dziś jakprzestanie padac idęcośkupić mojemu Smykowi...za dużo kasy nie mam ale coś mu kupię :-)
 
Dziewczyny prosze o rade!!!!!!!!!1 plisss

Jestem na etapie urzadzania domu i mysle nad lampą do pokoju Marcela i mam nie lada dylemat. Podobaja mi sie dwie jednak zawsze znajdzie sie jakies ''ale'':

nr 1
LUXIA Disney KUBUS PUCHATEK lampka ABAZUR dziecka (1221388343) - Aukcje internetowe Allegro

jednak czy nie bedzie dawac za ciemnego swiatła? jak sadzicie

nr 2
LAMPA MASSIVE SAMOLOT AVIGO PROMOCJA 40153/55/10 (1231874715) - Aukcje internetowe Allegro

ale czy za mala nie jest i nie zgubi mi sie w pokoju 4x4 :baffled: no i czy taka lampka wystarczy:confused:


Plissss podzielcie sie opiniami jakie Wy macie lampy i doswiadczenia/spostrzeżenia

Według mnie żadna bo są za słabe... Ja mam pokój gdzieś 3 na 3 i mam lampe z 2 punktami świetlnymi i jest tak akurat. Ta druga fajniejsza ale jeden punkt swietlny i do tego max 40 to zdecydowanie za mało. Patrz na 3-punktowe...
 

super !! i jaka tania.... kupuję :)

Ula zanim się Igorek urodził byliśmy pewni że zabawek to mu kupowanie będziemy musielibo go zaleje lawina od gości...a tu zoonk..poza paroma gryzaczkami i duperelami nic nie dostał:-( sama jak juz kupowałam ,przeliczyłam się i tyle..dlatego dziś jakprzestanie padac idęcośkupić mojemu Smykowi...za dużo kasy nie mam ale coś mu kupię :-)

u mnie podobnie - baaaaaardzo niewiele zabawek dostaliśmy, a już takich droższych to żadnych, także wszystko sama kupuję. Dodatkowo jeszcze ponieważ często jeździmy do rodziców i teściów to nawet jak coś kupują to raczej tam to zostawiamy, żeby nie wozić później ze sobą całego majdanu.
 
Dziewczyny prosze o rade!!!!!!!!!1 plisss

Jestem na etapie urzadzania domu i mysle nad lampą do pokoju Marcela i mam nie lada dylemat. Podobaja mi sie dwie jednak zawsze znajdzie sie jakies ''ale'':

nr 1
LUXIA Disney KUBUS PUCHATEK lampka ABAZUR dziecka (1221388343) - Aukcje internetowe Allegro

jednak czy nie bedzie dawac za ciemnego swiatła? jak sadzicie

nr 2
LAMPA MASSIVE SAMOLOT AVIGO PROMOCJA 40153/55/10 (1231874715) - Aukcje internetowe Allegro

ale czy za mala nie jest i nie zgubi mi sie w pokoju 4x4 :baffled: no i czy taka lampka wystarczy:confused:


Plissss podzielcie sie opiniami jakie Wy macie lampy i doswiadczenia/spostrzeżenia

2 lepsza:) a mnie sie podoba do pokoju dziecka taka lampa (ja to przepadam za ikea):
IKEA | Dzieci | Oświetlenie dla dzieci | SKOJIG | Lampa wisząca
 
Ja też chce kupić stolik edukacyjny i wdziałam używane chicco za bardzo małe pieniążki ale ja zastanawiam sie nad takim stolikiem dwujęzycznym, starczy na dłużej i nauczy czegoś:
FISHER PRICE AKTYWNY STOLICZEK STOLIK DWUJĘZYCZNY (1224049905) - Aukcje internetowe Allegro chcę kupić polsko-angielski.

Ps. jak Wy dziewczyny macie dobrze z tymi gośćmi. Super tak rozłożyć prezenty na rodzinkę. Ja dziadkom jestem w stanie powiedziec co byśmy chcieli ale oni za bardzo nie kupiją hehehe, no teście są bardziej zainteresowani, raz kupią pampki, raz nianię elektroniczną itd. mama Olinka wspiera finansowo ;D ale nawet mojej siostrze czyli chrzesnej nie potrafię powiedzieć co dla Olinka mogłaby kupić. Zresztą my nie mamy takiej prezentowej rodziny ;/ Czasami jak idę do koleżanek pokazują mi prezenty od wujków cioc itd. A my ;/ My musimy wszystko sami kupować.
Chrześni też nie są jacyś wylewni w prezenty. Trochę mnie rozczarowuje moja siostra rodzona ktora jest chcrzesną. Ona ma syna 17 lat i ja od okołu 10 lat kupowałam z moim H jemu bardzo drogie prezenty, piłki oryginalne, głośniki, sprzęt do komputera, ciuchy oryginalne itp...co tylko sobie wymarzył, nawet pytałam się siostry co jej syn chce na prezent a ona.......kupiła Olinkowi kiedyś 1 pajaca, skarpetki, ciuszki na chrzest i chyba to wszystko :( Troszkę mi przykro, ale co tam całe szczęście ze rodziców narazie stać na zabawki dla Synka ;D
Moje ciocie, babcie które nas odwiedzają też NIC NIGDY NIE KUPILI OLIWIERKOWI:(
Ja za to byłam kiedyś bardzo wylewna w prezenty, gdzie nie poszlibyśmy tam coś kupowaliśmy i to nie jakieś tam ciuszki tylko konkretne dobrych marek. Kupowałam nawet jak nie pracowałam kiedyś. Wszędzie gdzie szliśmy kupowaliśmy coś. Teraz z mężem nie jesteśmy już tacy wylewni jak zobaczyliśmy jak nas "traktują".
eh pożaliłam się ;D

Co do stolika - ten ma mój mały braciszek i ma go głęboko w nosieeeeee od zawsze,a ma 1,5 roku teraz. Za to Joasia go lubi bo świeci i wydaje dźwięki ale też tylko chwilę ją zajmuje. Bardziej ją interesuje nasz stolik, zwykły z 9-cioma różnymi pierdołkami, ale nie świecący, nie grający. Za to pianinko i taki telewizorek uwielbia. Nigdy nie skumam upodobań dzieciaczków :D

Co do prezentów. W mojej rodzinie wprowadziło się to od kiedy urodziła się Julia. Żeby nie było bezsensownych prezentów, ja puszczam po rodzinie listę prezentową, co Julka by chciala i każdy wybiera co kupi. Ale to tylko w mojej rodzinie. Rodzinie A nie śmiałabym powiedzieć co mają kupić, nawet próbowałam coś przebąkiwać na temat roczku, ale chrzestna już postanowiła przekłuć Asi uszy i kupić kolczyki. Ale co jakiś czas mówię że tego czy tamtego Asi brakuje, może się uda ;)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry