reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny zaczynam się zastanawiać nad jakimiś nowymi zabawkami - może na prezent urodzinowy...

Czy któraś z was widziała może gdzieś taki stoliczek i kostkę edukacyjną ? Co o nich myślicie?
Magiczny stolik | Maluchy | My Baby | Zabawki Sklep z zabawkami i grami dla dzieci MariolaFruwa | Kraków
KOLOROWA MAGICZNA KOSTKA EDUKACYJNA 20 FUNKCJI !!! (1214593647) - Aukcje internetowe Allegro

Kostka jest bajera:)
Stolik tez fajny, ja mysle o takim:
Leapfrog Learn & Groove Pink Learning Table - Toys R Us - Britain's greatest toy store
No i tez sie zastanawiam, co kupic na roczek

Edit: Agrafka, z tej samej aukcji domek tez jest fajowy
http://allegro.pl/interaktywny-domek-edukacyjny-pianinko-klocki-i1203476519.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kostka jest bajera:)


Edit: Agrafka, z tej samej aukcji domek tez jest fajowy
INTERAKTYWNY DOMEK EDUKACYJNY pianinko + klocki (1203476519) - Aukcje internetowe Allegro


domek fajny i z sorterem, ale chyba kupię kostkę. Tylko nie wiem czy teraz czy poczekać na urodzinki... :)

Może teraz kupię jednak huśtawkę taką kubełkową, bo remontują nam ulubiony plac zabaw Alusi i pogoda już taka niepewna, więc będziemy się bujać w domu.

A jeszcze pytanie o jeździki - widziałam że zastanawiałyście się nad takimi "combo" rosnacymi z dzieckiem. Któraś z was już taki kupiła? Jak się sprawują ?
 
Rajstopek, nie probowałam, ale jeżeli jest bawałna, to powinny być ok.

Na roczek ja bym wołała o: śpiewający nocnik, rowerek, wózek-parasolke, sanki....

Ja kilka dni temu kupiłam zabezpieczenia na kanty i gniazdka - baby ono - BEZNADZIEJA. Nie polecam. Zabezpieczenia na rogi, nie trzymaja się miejsca i mała je zdejmuje i sie nimi bawi. Nakładki na gniazdka, za to są za dobre. Aby je wymontować potrzeba kilka minut :/ DO tego jest tylko jeden maleńki kluczyk, wiec jak sie zgubi to mozna chyba sie z gniazdkami pozegnać :/ Znacie, jakies zabezpieczenia warte uwagi? Podobno IKEA ma lepsze - czy to prawda?
My mamy z ikea nakladki do kontaktow i tez nie sa jakies rewelacyjne, chyba ten sam system co ty opisalas.
Co do rajstopek to chyba kupie te nakolanniki co Dziunka pokazala, bo za drogo by to wyszlo.
Kostka jest bajera:)
Stolik tez fajny, ja mysle o takim:
Leapfrog Learn & Groove Pink Learning Table - Toys R Us - Britain's greatest toy store
No i tez sie zastanawiam, co kupic na roczek

Edit: Agrafka, z tej samej aukcji domek tez jest fajowy
INTERAKTYWNY DOMEK EDUKACYJNY pianinko + klocki (1203476519) - Aukcje internetowe Allegro

Mnie sie podoba ten domek, wydaje mi sie ze ta kostka dziecko szybko sie znudzi.
Ojj a ja juz nie chce wiecej zabawek, wszedzie sie plataja. Wczoraj uzbieralam cala reklamowke gryzakow, grzechotek i tp. Moze ktos chetny to wezmie, a jak nie to pojdzie na "biedne dzieci".
Na roczek to chyba sanki i ewentualnie hustawke taka co sie w drzwiach wiesza.

macie jakies saneczki na oku?

Co do spiworku, to my mamy WOMAR z owczej welny, wlasnie wsadzilam go do wozka i nawet fajnie lezy. Mysle ze malej bedzie cieplutko i wygodnie w nim spac.
 
Ostatnia edycja:
Fajne ;o) Spiworek mamy to mysle ze by takie mogly byc. Tylko to sa saneczki na spacerki, a nie bardzo do zjezdzania... co nie?
jak najbardziej do zjeżdżania - bardzo szybkie;), ten pałąk to do niczego nie potrzebny. zjeżdżałam na takich małych w różnych konfiguracjach - sama, z dziadkiem siedzącym za mną albo na tacie leżącym na sankach :D
 
Kurczę chyba kupię ten domek albo tą kostkę tylko musze poczytać i wybrać. Zauważcie ze przy domku nie ma dziecka na rysunku więc nie wiemy jakiej jest wielkości, sądząc po cenie musi być mniejszy, co myślicie? Kingula dlaczego uważasz ze kostka się znudzi a domek nie?
 
reklama
Kurczę chyba kupię ten domek albo tą kostkę tylko musze poczytać i wybrać. Zauważcie ze przy domku nie ma dziecka na rysunku więc nie wiemy jakiej jest wielkości, sądząc po cenie musi być mniejszy, co myślicie? Kingula dlaczego uważasz ze kostka się znudzi a domek nie?

martolinka przy domku na dole napisane są wymiary:
- wysokość 24 cm,
- szerokość 24 cm,
- długość 24 cm.


mi chyba bardziej się ta kostka podoba, ma więcej opcji, chociaż nie ma sortera.... Z kolei w tym domku te różne funkcje byłyby fajne dla starszego dziecka - liczydełko, rozpoznawanie kształtów...
 
Do góry