reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Czerwony :)

Chyba znalazlam idealny prezent na 1 urodziny Idy - kupowany przez moja matke :) Znaczy namowie ja zeby kupila ten rowerek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Ja już kupiłam...ale tak się zastanawiam czy nie za drogi bo za ok 500 zł kupiłabym też coś takiego:
!!SZOK!! NOWOŚĆ BMW_2 SILNIKI_ZOBACZ EXTRA CENA (1168367808) - Aukcje internetowe Allegro ;D
oczywiście kupię i to pewnie też ale pieniążki topnieją mi z konta ojjjjj

ale jak patrze na rowerki typu:
ROWEREK TRÓJKOŁOWY NAJLEPSZA CENA 79,99 ZŁ (1168859136) - Aukcje internetowe Allegro
to wolę dołożyć i mieć coś porządnego. Chociaż dziecku to chyba nie robi różnicy czy za 80 zł czy za 400 ;/

Jeszcze znalazłam fajane rowerki ale to dla starszaków:
HAUCK ROWEREK 3-KOŁOWY Z ATESTAMI LIME -WYPRZEDAZ (1173459814) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja już kupiłam...ale tak się zastanawiam czy nie za drogi bo za ok 500 zł kupiłabym też coś takiego:
!!SZOK!! NOWOŚĆ BMW_2 SILNIKI_ZOBACZ EXTRA CENA (1168367808) - Aukcje internetowe Allegro ;D
oczywiście kupię i to pewnie też ale pieniążki topnieją mi z konta ojjjjj

ale jak patrze na rowerki typu:
ROWEREK TRÓJKOŁOWY NAJLEPSZA CENA 79,99 ZŁ (1168859136) - Aukcje internetowe Allegro
to wolę dołożyć i mieć coś porządnego. Chociaż dziecku to chyba nie robi różnicy czy za 80 zł czy za 400 ;/

Jeszcze znalazłam fajane rowerki ale to dla starszaków:
HAUCK ROWEREK 3-KOŁOWY Z ATESTAMI LIME -WYPRZEDAZ (1173459814) - Aukcje internetowe Allegro

Ula rewelka to BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Dziewczyny pomożcie mi się zdecydować:
Rowerek SMART TRIKE DELUXE ZOO!!!!!NAJtaniej w PL (1178677311) - Aukcje internetowe Allegro

czerwony, żółty czy czarno-biały?

Czerwony - jedyny kolor jaki mi sie spodobał.

Ja już kupiłam...ale tak się zastanawiam czy nie za drogi bo za ok 500 zł kupiłabym też coś takiego:
!!SZOK!! NOWOŚĆ BMW_2 SILNIKI_ZOBACZ EXTRA CENA (1168367808) - Aukcje internetowe Allegro ;D
oczywiście kupię i to pewnie też ale pieniążki topnieją mi z konta ojjjjj

ale jak patrze na rowerki typu:
ROWEREK TRÓJKOŁOWY NAJLEPSZA CENA 79,99 ZŁ (1168859136) - Aukcje internetowe Allegro
to wolę dołożyć i mieć coś porządnego. Chociaż dziecku to chyba nie robi różnicy czy za 80 zł czy za 400 ;/

Jeszcze znalazłam fajane rowerki ale to dla starszaków:
HAUCK ROWEREK 3-KOŁOWY Z ATESTAMI LIME -WYPRZEDAZ (1173459814) - Aukcje internetowe Allegro

Bmw fajne - jak ma się miejsce na trzymanie tego w domu:-D

Ten rowerek Hauck - wczoraj widziałam u nas takie dwa, bardzo fajnie się prezentują:tak: Wyglądają na takie mocne, na pewno niejednemu dziecku posłużą.
Ja zakup rowerka odkładam do wiosny - zimą i tak dzieć nie pojeździ i chyba zdecyduję się na ten hauck (chrzestni kupią;-)).

Poza tym nie podobają mi się te rowerki gdzie wkłada się dziecko i tak z nim jeździ - co za różnica czy wózek czy rowerek? I tak dzieć pedałować nie może a i chyba wygodniej mu w wózku...nie wiem,ale tak czuję;-)



Sluchajcie dziś mieliśmy w mieście awarię i kupiłam w Rossmanie paczkę z dwoma pampersami Babydream 4. Już wiem że trochę przymałe, będzie trzeba 5-tki kupić ale one wyglądają na lepsze niż pampersy!!!:szok: Któraś używa?
Acha ja kupiłam te na noc, czym różnią się od tych na dzień?
 
dziunka ja mialam tzn od kolezanki na probe i moga byc... ale... taniej mi wychodzi lidlowskie i takie tez kupuje... raz kupilam biedronkowe bo po drodze byla a trzeba koniecznie było kupic.... okropne !! tzn ogolnie ok ale jak maly łazi w pampku i szoruje nim o dywan zostawia kłaki ;/;/ wiec dupa ;-) ale nie przeciekaja nam ani biedronkowe ani lidlowskie ani te rossmanowskie :d a pozatym rossmana chusteczki sa rewelacyjne ! mialam takie białe całe z dzidziusiem ale osttanio nie było wiec kupilam 2 op po 15 szt jakis tam inne jeszcze lepsze !!! a cena tez fajna :D jak ktos chce dokladnie powiem jakie bo raz kupilam inne i jak papier :) a cena w promocji 3.30 za 80 szt
 
Sluchajcie dziś mieliśmy w mieście awarię i kupiłam w Rossmanie paczkę z dwoma pampersami Babydream 4. Już wiem że trochę przymałe, będzie trzeba 5-tki kupić ale one wyglądają na lepsze niż pampersy!!!:szok: Któraś używa?
Acha ja kupiłam te na noc, czym różnią się od tych na dzień?

Ja nie uzywam ale też ostatnio mi Patryk zrobił conieco i kupiłam w rossmanie. Niby te zapięcia nie są elastyczne ale o wiele lepiej mi się je zapinało.
 
Dla mnie pampek to pampers i nawet nie probuję innych. Mąż albo dziadek się tym zajmują, zawsze mamy po parę pudeł w zanadrzu, nigdy nie porównywałam jak by mi wychodziło cenowo z innymi.
Dziunka ja chcę rowerek bo mały nie chce jeździć w wózku a koleżanki Synek spokojnie siedzi w rowerku, więc mam nadzieję ze nasze spacery będą trwały dłużej niż 10 minut w wóżku a nie z dzieckiem na ręku ;D
 
reklama
Ja już kupiłam...ale tak się zastanawiam czy nie za drogi bo za ok 500 zł kupiłabym też coś takiego:
!!SZOK!! NOWOŚĆ BMW_2 SILNIKI_ZOBACZ EXTRA CENA (1168367808) - Aukcje internetowe Allegro ;D
oczywiście kupię i to pewnie też ale pieniążki topnieją mi z konta ojjjjj

ale jak patrze na rowerki typu:
ROWEREK TRÓJKOŁOWY NAJLEPSZA CENA 79,99 ZŁ (1168859136) - Aukcje internetowe Allegro
to wolę dołożyć i mieć coś porządnego. Chociaż dziecku to chyba nie robi różnicy czy za 80 zł czy za 400 ;/

Jeszcze znalazłam fajane rowerki ale to dla starszaków:
HAUCK ROWEREK 3-KOŁOWY Z ATESTAMI LIME -WYPRZEDAZ (1173459814) - Aukcje internetowe Allegro

Dla mnie pampek to pampers i nawet nie probuję innych. Mąż albo dziadek się tym zajmują, zawsze mamy po parę pudeł w zanadrzu, nigdy nie porównywałam jak by mi wychodziło cenowo z innymi.
Dziunka ja chcę rowerek bo mały nie chce jeździć w wózku a koleżanki Synek spokojnie siedzi w rowerku, więc mam nadzieję ze nasze spacery będą trwały dłużej niż 10 minut w wóżku a nie z dzieckiem na ręku ;D
Ulenka jak ci moge doradzic to ten rowerek jest bomba. My mamy podobny, moze nie taki wypasiony jak ten co przedstawilas, ale mala go uwielbia. We wozku tez nie lubila za dlugo siedziec na spacerkach, a w rowerku to ma pelna swobode i widzi wszystko dookola i trawe galazki moze pododtykac itp.
 
Do góry