reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
ja uzywam tylko pampkow ale to ze wzgledu na to, ze tu czesto sa promocje i wtedy zawsze kupuje zapasy, ostatnio byly jumbo packi kup 1 1 gratis wiec nie bardzo mi sie oplaca kombinowac z tanszymi ale gdyby promocji nie bylo to napewno bym potestowala :-)

dzis kupilam malej ten chodzik-pchacz na ebayu i zobaczymy jak sie jej spodoba :-)
 
Sluchajcie dziś mieliśmy w mieście awarię i kupiłam w Rossmanie paczkę z dwoma pampersami Babydream 4. Już wiem że trochę przymałe, będzie trzeba 5-tki kupić ale one wyglądają na lepsze niż pampersy!!!:szok: Któraś używa?
Acha ja kupiłam te na noc, czym różnią się od tych na dzień?

Ja uzywalam babydreamsow (3 paczki 3jek poszly podczas gdy huggiesow i normalnych pampersów uzywalismy w rozmiarze 4).Podsumowując - dla mnie super, lepsze od huggiesów i nawet pampersow, których uzywamy sporadycznie bo jak mala dluzej ponosi to odparzona ;o Cenowo nie są teraz rewelacyjne, ale jak kosztowaly 19,90 to byla niezla cena, biedronkowych nie lubie (raz mielismy) - strasznie sztywne i śmierdza chemia, jeszcze testowalismy gaga z tesco, tez nie byly zle. To tyle w kwesti pieluch :)

Uleńka, super ten hauck :) najbardziej mi przypadl do gustu
 
Mamusie "basenowe"!! hihihiihi
jakich pieluch uzywacie?
sa tylko te huggisy czy jeszcze jakies inne do wyboru? Pieluchy Pieluszki Kąpieluszki na Basen Huggies S (1186772326) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam teraz bbaby dream swimmer czy jakos tak z rossmana, jakos niewiel taniej wychodzi chyba, bo 15 zl za paczke, ale akurat innych nie było i teraz zuzyć muszę
http://www.bangla.pl/rossmann-babydream-swimming-world-piluchomajtki-do-plywnania-p9340.htm
 
Ostatnia edycja:
ja nie wiem czy sa jeszcez jakies inne ale nie ma co się zastanawiać czy któreś lepsze, bo jest to jednakowa lipa mim zdaniem. kiedyś ząlozylam Kubie a on nasikał w takiego haggisa zanim go wlożylam do wody i calusienkie siku poleciało na koszulke mojego męża, więc to lipa, w wodzie też przeleci
 
reklama
czy należycie do klubu buy vip ?? czasmi są promocje na różne rzeczy od 30-70 %
głwnie ciuchy
jak któraś chce to moge wysłać zaproszenie :))
 
Do góry