reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dzięki Kingula własnie dlatego zakupiłam ten rowerek bo czasami nasz spacer trwa tak krótko. Mamusia zrobiła zmasowany atak..rowerek i nosidło, a co...teraz spacery będą dłuższe...mam taką nadzieję, że kupione rzeczy przypadną do gustu bo inaczej mąż mnie z domu wygoni ;p (chociaż to mój dom hehehe). Ostatnie zabawki FP jakoś nie trafione i leżą odłogiem..bawimy się butlą 1,5l oraz 5l oraz innymi kuchennymi rzeczami ;/
 
reklama
Dla mnie pampek to pampers i nawet nie probuję innych. Mąż albo dziadek się tym zajmują, zawsze mamy po parę pudeł w zanadrzu, nigdy nie porównywałam jak by mi wychodziło cenowo z innymi.
Dziunka ja chcę rowerek bo mały nie chce jeździć w wózku a koleżanki Synek spokojnie siedzi w rowerku, więc mam nadzieję ze nasze spacery będą trwały dłużej niż 10 minut w wóżku a nie z dzieckiem na ręku ;D

Zobaczysz, z mt Ci wychodzić nie będzie chciał :D
A co do pampersów i porównywania cen - niektórych stać na to żeby kupować te najdroższe, a innych nie.

Ostatnie zabawki FP jakoś nie trafione i leżą odłogiem..bawimy się butlą 1,5l oraz 5l oraz innymi kuchennymi rzeczami ;/

A nie mówiłam:rofl2:
My mamy słonia z FP jeszcze po Julce, wczoraj Asi wyjęłam, ale chwilę się pobawiła i poszła do pchacza. Ostatnio tylko nim się interesuje:-D
 
a u nas niestety każde inne "pampersy" albo odparzały albo ocierały. Po huggisach kubol miał poobcierane uda przy zapięciu, bo ono jest dużo sztywniejsze niż w pampersach, biedronkowe są jakieś w ogóle sztywne i odparzenia po nich były. Więcej już nie eksperymentowałam, teraz jesteśmy wierni pampersom. Tyle że Kuba ma dużo fałdek, i po prostu ciężej utrzymać skórkę suchą.
 
Kilolku Ty polecasz ten rowerek co dostal Kuba ten liliowy??jako pierwszy rowerek??

u mnie tez musza byc oryginalne pampki bo niestety inne odparzaly K pupke nawet musialam mu smarowac mascia z antybiotykiem odparzenia bo cudokrem nie dawal rady ani nic innego:-(
 
Kilolku Ty polecasz ten rowerek co dostal Kuba ten liliowy??jako pierwszy rowerek??

u mnie tez musza byc oryginalne pampki bo niestety inne odparzaly K pupke nawet musialam mu smarowac mascia z antybiotykiem odparzenia bo cudokrem nie dawal rady ani nic innego:-(

a u nas niestety każde inne "pampersy" albo odparzały albo ocierały. Po huggisach kubol miał poobcierane uda przy zapięciu, bo ono jest dużo sztywniejsze niż w pampersach, biedronkowe są jakieś w ogóle sztywne i odparzenia po nich były. Więcej już nie eksperymentowałam, teraz jesteśmy wierni pampersom. Tyle że Kuba ma dużo fałdek, i po prostu ciężej utrzymać skórkę suchą.

Właśnie dlatego ja nie eksperymentuję. Tysiąc razy się zastanawiałam np. po przeczytaniu postów mamy x ze pampki "a" są swietne po czym myślę ok kupię....przy czym za chwilę inna mama pisała, ze pampki "a" to wielkie gówienko etc. A ze ja jestem wybredna więc....poza tym nie będę ryzykować otarć, odparzeń itd. Pampki się u nas świetnie sprawdzają i nie będę zmieniać. Ale to moje zdanie, być może gdybym chciała w tej kwestii zaoszczędzić szukałabym zamienników, pewnie że tak.
 
Kilolku Ty polecasz ten rowerek co dostal Kuba ten liliowy??jako pierwszy rowerek??

u mnie tez musza byc oryginalne pampki bo niestety inne odparzaly K pupke nawet musialam mu smarowac mascia z antybiotykiem odparzenia bo cudokrem nie dawal rady ani nic innego:-(
no średnio. Niby jest fajny ale jest malo wytrzmały. Ten liliowy jest Michasia. Kuba mial podobny i niestety rozlecial się po niecąlym roku
podobny byl do tego ROWEREK STEROWANY Z BALDACHIMEM NOSOROŻEC (1169142443) - Aukcje internetowe Allegro
a teraz kuba ma taki ROWEREK PHILIPPO- WIETRZYMY MAGAZYN! TYLKO 14 DNI (1174011238) - Aukcje internetowe Allegro i jest duzo solidniejszy, a ile wytrzyma to dopiero zobaczymy
 
Nas nic nie odparza, jedyne odparzenie jakie miała to od chusteczek Nivei, potem zmieniłyśmy na Pampers Sensitive, a teraz mamy Dada i też jest super pupcia :)
My chyba zdecydujemy się na te pampersy Babydreams, w domu porównałam z Pampersem i są identyczne, nawet w środku takie zielone i mają te rzepy elastyczne, ale to te na noc, nie wiem jak wyglądają te na dzień. Ale Asia nosiła te na noc wczoraj w dzień i było ok :D
 
no średnio. Niby jest fajny ale jest malo wytrzmały. Ten liliowy jest Michasia. Kuba mial podobny i niestety rozlecial się po niecąlym roku
podobny byl do tego ROWEREK STEROWANY Z BALDACHIMEM NOSOROŻEC (1169142443) - Aukcje internetowe Allegro
a teraz kuba ma taki ROWEREK PHILIPPO- WIETRZYMY MAGAZYN! TYLKO 14 DNI (1174011238) - Aukcje internetowe Allegro i jest duzo solidniejszy, a ile wytrzyma to dopiero zobaczymy

to lepiej kupic jako pierwszy rowerek ten z drugiego linku co dalas tak??co Kubus teraz ma tak??
 
reklama
Właśnie dlatego ja nie eksperymentuję. Tysiąc razy się zastanawiałam np. po przeczytaniu postów mamy x ze pampki "a" są swietne po czym myślę ok kupię....przy czym za chwilę inna mama pisała, ze pampki "a" to wielkie gówienko etc. A ze ja jestem wybredna więc....poza tym nie będę ryzykować otarć, odparzeń itd. Pampki się u nas świetnie sprawdzają i nie będę zmieniać. Ale to moje zdanie, być może gdybym chciała w tej kwestii zaoszczędzić szukałabym zamienników, pewnie że tak.

muszę się z tobą zgodzić ja też kupuje tylko pampersy :-):-)

Dziewczyny pomożcie mi się zdecydować:
Rowerek SMART TRIKE DELUXE ZOO!!!!!NAJtaniej w PL (1178677311) - Aukcje internetowe Allegro

czerwony, żółty czy czarno-biały?

czarny jest suuuuuuper!!!! rewelacyjny ten rowerek :-)
 
Do góry