reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a ja się wam pochwalę że w końcu udało mi się kupić kombinezon:-):-):-):-) jeszcze tylko LEKO mi zostało do kupienia ale z tym się wstrzymam do powrotu ze szpitala. WIĘC JUŻ WSZYSTKO MAM. tylko nie wiem co ja teraz będę robić
Ja też kupiłam laktator TT razem z butelką 150 ml,
Laktator ręczny TOMMEE TIPPEE - New Design 2009! (754021142) - Aukcje internetowe Allegro, dokupiłam dodatkowo drugą też 150 ml na wszelki wypadek( za 19 zł w sklepie, więc za 18.99 na allegro nie opłaca się brać) smoczki też kupiłam TT, tak na wszelki wypadek, silikonowe też w sklepie za 21,90 TOMMEE TIPPEE - Smoczki uspok. SOFT 0-3m przeźr. (762109980) - Aukcje internetowe Allegro
też mam te smoczki, laktatora nie kupowałam a butelki kupiłam też z TT 2x 150 i 2x260
 

Załączniki

  • 2009_1015r0015.JPG
    2009_1015r0015.JPG
    27,7 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a ja się wam pochwalę że w końcu udało mi się kupić kombinezon:-):-):-):-) jeszcze tylko LEKO mi zostało do kupienia ale z tym się wstrzymam do powrotu ze szpitala. WIĘC JUŻ WSZYSTKO MAM. tylko nie wiem co ja teraz będę robić

też mam te smoczki, laktatora nie kupowałam a butelki kupiłam też z TT 2x 150 i 2x260
Ale słodziutki kombinezonik! Ja tych większych butelek 260 ml na razie nie kupowałam bo się łudzę że długo będę karmić piersią i szybko nie będą mi potrzebne :-)
 
Dzięki dziewczyny:):):):) ja te buteleczki kupiłam hurtem na allegro więc tanij mnie to wyszło niż w sklepie a w razie czego przydają się do herbatek a w sumie prędzej czy później do mleka modyfikowanego też:-)
 
a ja się wam pochwalę że w końcu udało mi się kupić kombinezon:-):-):-):-) jeszcze tylko LEKO mi zostało do kupienia ale z tym się wstrzymam do powrotu ze szpitala. WIĘC JUŻ WSZYSTKO MAM. tylko nie wiem co ja teraz będę robić

też mam te smoczki, laktatora nie kupowałam a butelki kupiłam też z TT 2x 150 i 2x260

fajny kombinezonik a tak apropo to powiedz mi czy ty te LEKO bedziesz uzywala same? czy dodatkowo spirytusem i na wierzch te LEKO zeby nie obcierało ? bo sie zastanawialam bo wiadomo wygodniejsze ale duzo mamus mowi ze nie dociera sie nim wszedzie a spirytusem z patyczkiem wszedzie zajdziesz itp... hm
 
fajny kombinezonik a tak apropo to powiedz mi czy ty te LEKO bedziesz uzywala same? czy dodatkowo spirytusem i na wierzch te LEKO zeby nie obcierało ? bo sie zastanawialam bo wiadomo wygodniejsze ale duzo mamus mowi ze nie dociera sie nim wszedzie a spirytusem z patyczkiem wszedzie zajdziesz itp... hm
wiesz co przy pierwszym dziecku tylko tego używałam. ale nie zarzekam się że nie pobiegnę po spirytus do sklepu:-):-)
 
moja połozna twierdzi, że to jeszcze pogarsza stan mięśni bo je podtrzymuje i bardziej rozleniwia. Dla mnie brzmi to sensownie i nie zamierzam stosować, preferuje tradycyjne brzuszki :))))

ja mam taki. Jest potwornie niewygodny, bo sztywny. Ciężko sie nachylić. A jak sie już trochę "zużyje" to sie zwija. Myslę, ze lepiej taki może calościowy, jak body?
No i jest taka sprawa z tymi pasami, ze w sumie nie powinno się ich używac od początku, przez pierwsze 6 tygodni, bo mogą się zrobić mięśniaki na macicy póki się jeszcze do końca nie obkurczy, a po tych 6 tygodniach to już z kolei jest to mało skuteczne

Z tego co słyszałam to nie warto tego kupować. Koleżanki odradziły, bo jest niewygodne , nieskuteczne i szkoda kasy

Mamusie a słyszałyście coś o wyciągu z wiesiołka ? Podobno działa tak jak liście z malin. Mi coś się obiło o uszy , ale nic nie wiem

tez slyszlama ze to nie dziala zbyt dobrze!!

moja koleżanka nosiła ale raczej kosmetycznie, bo jej się brzuch nie zmniejszył po porodzie. A jak sie pasem ścisnęła, to kształtów nabierała. Ale nie poprawiło jej to niczego - po zdjęciu pasa wszystko wyglądało tak samo...

Jesteście wielkie i mnie przekonałyście na 100 %, że się bez tego obejdę :happy:, wy to macie dar przekonywania i to taki jednogłośny :laugh2:
 
dziewczyny szukam czegoś do ubrania chrzciny za trzy tygodnie, RATUNKU !!!, jednym słowem :-:)-:)-(, w co ja się wtedy zmieszczę, ale myślę o jakimś sweterku tylko nie wiem jaki rozmiar, bo ten mi się podoba: EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (763057276) - Aukcje internetowe Allegro
ale to jego wymiary:

[FONT=Times New Roman, Times, serif]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]biust 2x40cm do 105[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]dl ok 73cm ( nie wiem czy 73cm to nie za mało, teraz w brzuszku mam 107cm)[/FONT]​

[/FONT]​

[FONT=Times New Roman, Times, serif]rozmiar uniwersalny 36-42 [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif]akryl lycra[/FONT]​

Stronkę mam od was, któraś podawała :happy::happy::happy:
 
hehe, kolezanki mama przyleciala dzis z polski i przywiozla dla mnie tantum rosa, a dla dzidzi czerwono-biale jakby pajacyk, ale na szelkach,nie z dlugim rekawem( jak to sie nazywa? ) z orlem polski :-D
 
reklama
Do góry