reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

powiem szczerze,ze nie znam sie na dzieciecych ubrankach, ani po polsku ani po ang,a najwyzsza pora :zawstydzona/y:
dlugie nogawki ze stopkami,a na gorze zapinane na ramionach na zatrzaski
a jak w takim razie wygladaja pajace????

EDIT: sprawdzilam na necie- to powinny byc spiochy
hmmm... czyli spiochy to zapinane na ramionach, a z dlugi rekawem to pajace?
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiem szczerze,ze nie znam sie na dzieciecych ubrankach, ani po polsku ani po ang,a najwyzsza pora :zawstydzona/y:
dlugie nogawki ze stopkami,a na gorze zapinane na ramionach na zatrzaski
a jak w takim razie wygladaja pajace????

EDIT: sprawdzilam na necie- to powinny byc spiochy

To sa śpiochy... Pajacyk ma zarówno nóżki jak i długi rękawek... taki pajac :)))
 
Cześć, jestem z Październikówek 2005 :-)
Mam do oddania bodziaki Mothercare po mojej Córeczce.
Nie mam komu oddać, a są niezniszczone i bardzo fajne.
Na pierwsze 3 miesiące.
Jeśli któraś z Was chciałaby dla swojej Córeczki to proszę o kontakt na priw.
Pozdrawiam :-)
 
hej chcialam wam pokazac co kupilam niuni na chrzest tak juz teraz bo od 28 nie bede miala internetu (rezygnujemy ze starej umowy i zakladamy jeszcze raz wraz z telewizja bo wychodzi taniej niz sam internet;-)) no do 28 niedaleko a nie wiem czy dzidzia nie zechce wczesniej wyjsc to nie bede miala czasu ani sily lazic po siostrach i zamawiac internetu:sorry: no to pokazuje:cool2:sukieneczke wybieral tatus jak przyjdzie poczta to zdam relacje czy rzeczywiscie to takie sliczne:laugh2:
 

Załączniki

  • !Bcf7(8!Bmk~$(KGrHqIH-CoEquZ7NEfiBK0v1gN+cg~~_14[1].jpg
    !Bcf7(8!Bmk~$(KGrHqIH-CoEquZ7NEfiBK0v1gN+cg~~_14[1].jpg
    997 bajtów · Wyświetleń: 92
  • !Bcf7vCQBWk~$(KGrHqQH-EYEquVLEsYUBK0v3wDOWQ~~_35[1].jpg
    !Bcf7vCQBWk~$(KGrHqQH-EYEquVLEsYUBK0v3wDOWQ~~_35[1].jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 45
  • !Bcf8E8gBWk~$(KGrHqUH-DMEr!)CLKcNBK0v51M2VQ~~_14[1].jpg
    !Bcf8E8gBWk~$(KGrHqUH-DMEr!)CLKcNBK0v51M2VQ~~_14[1].jpg
    871 bajtów · Wyświetleń: 87
  • 311122615_tp[1].jpg
    311122615_tp[1].jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 45
hej chcialam wam pokazac co kupilam niuni na chrzest tak juz teraz bo od 28 nie bede miala internetu (rezygnujemy ze starej umowy i zakladamy jeszcze raz wraz z telewizja bo wychodzi taniej niz sam internet;-)) no do 28 niedaleko a nie wiem czy dzidzia nie zechce wczesniej wyjsc to nie bede miala czasu ani sily lazic po siostrach i zamawiac internetu:sorry: no to pokazuje:cool2:sukieneczke wybieral tatus jak przyjdzie poczta to zdam relacje czy rzeczywiscie to takie sliczne:laugh2:
Takie to sliczne, ze slow brakuje!!!!:tak::tak::tak:
 
Nie wiem czy była o tym mowa...
Kupujecie smoczek dla dzidziusia?? Ja na wszelki wypadek chcę ale nie wiem jaki:sorry:Byłam w sklepie i tyle tego jest , że zadnego nie kupiłam.No i nie wiem czy butelkę kupic czy nie a jak tak to jaką na początek:sorry:Pomóżcie...wszystko na ostatnią chwilę u mnie...

Ja mam smoczki Avent i butelke tak samo. Chcialam kupic TT ale u nas w sklepie nie prowadza, a juz nie chcialo mi sie szukac. Przy pierwszej corce Avent sie sprawdzil, wiec mam nadzieje ze teraz tez ;-)
 
reklama
Do góry