reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Nie wiem czy była o tym mowa...
Kupujecie smoczek dla dzidziusia?? Ja na wszelki wypadek chcę ale nie wiem jaki:sorry:Byłam w sklepie i tyle tego jest , że zadnego nie kupiłam.No i nie wiem czy butelkę kupic czy nie a jak tak to jaką na początek:sorry:Pomóżcie...wszystko na ostatnią chwilę u mnie...

ja kupilam zeby miec choc nie mam zamiaru przyzwyczaić a kupilam o takie
Smoczek do uspokajania silik noc 0-3m 2x Avent A.1 (744626259) - Aukcje internetowe Allegro
w opakowaniu 2 sa lepiej miec jakby sie zgubil a byl potrzebny a pozatym powiem wam ze w auchanie kupilam duzo taniej nawet niz na allegro
 
reklama
Nie wiem czy była o tym mowa...
Kupujecie smoczek dla dzidziusia?? Ja na wszelki wypadek chcę ale nie wiem jaki:sorry:Byłam w sklepie i tyle tego jest , że zadnego nie kupiłam.No i nie wiem czy butelkę kupic czy nie a jak tak to jaką na początek:sorry:Pomóżcie...wszystko na ostatnią chwilę u mnie...
Ja butelke mam dopiero zamiar kupic. 1 mala 150ml na poczatek, zawsze pozniej mozna dokupic.
Ja kupuje taka: Butelka TOMMEE TIPPEE 0% bisfenolu150ml PROMOCJA (771000307) - Aukcje internetowe Allegro

Smoczek uspakajacz tez che kupic. Chce taki silikonowy(przezroczysty) z kuleczka na koncu, tzw wisienka, ale z TT nie moge znalesc. Chyba kupie z Canpola-synek mial cos takiego: Smoczek usp. silikonowy okrągły 0-6m CANPOL n. (747068944) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasiula mówisz Auchan :-) to mam blisko , jutro sie przejadę i popatrzę:-)dzięki
Royana fajna ta buteleczka taka mała, ciekawe czy w sklepie jakims mozna kupić bo przesyłka ponad 10 zł to sie opłaca??
 
Kasiula mówisz Auchan :-) to mam blisko , jutro sie przejadę i popatrzę:-)dzięki
Royana fajna ta buteleczka taka mała, ciekawe czy w sklepie jakims mozna kupić bo przesyłka ponad 10 zł to sie opłaca??

taka buteleczke TT widzialam np. w smyku i kosztowala bodajze cos ponad 30zl (galeria mokotow wiec tam i tak wszystko drozej), polecam fajna hurtownie: Rampers

:-)
 
Ja wlasnie zakonczylam wieksze zakupy drobiazgow na allegro. U jednego sprzedawcy kupilam m.in: IDEALNA PODUSZKA PODUSIA DO KARMIENIA PIERSIĄ (759624861) - Aukcje internetowe Allegro, oraz pokrowce na przewijak(mam po synku i peknal w 2ch miejscach na ceratce), przescieradla, szczotke do wloskow, podklady poporodowe dla siebie male i duze, majtki wielorazowe, 3pieluch flanelowe i materacyk-gabka do kapieli(do wanienki), a u drugiego m.in: Butelka TOMMEE TIPPEE 0% bisfenolu150ml PROMOCJA (771000307) - Aukcje internetowe Allegro oraz szczotke do mycia butelek, termometr do wanny, i rajstopy ciazowe relaksacyjne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=785315229.

W sobote kupie zestaw poscieli Mamo-tato(prezent od cioci dla maluszka) i chyba 2 rogaliki samochodowe mamo-tato-dla maluszka i wiekszego synka.
I zostana mi chyba tylko kosmetyki do zakupu oraz smoczek uspakajacz. Musze zrobic jeszcze raz liste :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry