reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Do mnie przed chwila dzwonil kurier, ze miedzy 12 a 13ta dowiezie mi przesylke- materacyk :)))
No to wlasciwie wszystkie podstawowe rzeczy dla niuniusia bede miala:), dokupie tylko to co mi sie spodoba dodatkowo i jakies drobiazgi :)
 
reklama
moje dzieci do 2 roku życia zasypiały natychmiast po uruchomieniu silnika i spały do momentu wyłączenia silnika niezależnie od długości podrózy, więc mi by się oganizer nie przydał to i teraz nie kupie :-)
ale za to kupiłam platki kosmetyczne- takie większe kwadratowe - idealne do mycia pupki :tak: że też wcześniej o tym zapomniałam...
 
Moje zakupki dla synusia już prawie zakończone. Został tylko spirytus 70% do kupienia. Pikuś :-)
Właśnie przywieźli mi wózek Teutonii (gondola, spacerówka, parasolka, śpiworek, torba), fotelik maxi Cosi i adapter do wózka do fotelika. Na wszystko czekałam 6 tygodni. Już nóżkami przebieram, żeby wszystko obejrzeć. Zakupy zaczęłam robić dość późno ale mąż mnie zmotywował. Parę większych podejść i już wszytsko mam! Wszystko dokładnie przemyślane! Zorganizowana jak nigdy!
 
Moje zakupki dla synusia już prawie zakończone. Został tylko spirytus 70% do kupienia. Pikuś :-)
Właśnie przywieźli mi wózek Teutonii (gondola, spacerówka, parasolka, śpiworek, torba), fotelik maxi Cosi i adapter do wózka do fotelika. Na wszystko czekałam 6 tygodni. Już nóżkami przebieram, żeby wszystko obejrzeć. Zakupy zaczęłam robić dość późno ale mąż mnie zmotywował. Parę większych podejść i już wszytsko mam! Wszystko dokładnie przemyślane! Zorganizowana jak nigdy!
to zrób zdjęcia wózeczka i wstaw:)
 
Kochana, dwie mega paczki muszą poczekać na tatusia. Ja się boje większego garnka wziąć w ręce :baffled: a w paczkach same ciężary. Wstawię, wstawię jak tylko będę mogła najszybciej :tak:
 
Ostatnia edycja:
a ja nadal czekam na info w sprawie łóżeczka, do przyszłego wtorku mają czas na realizację reklamacji.
Mama nadzieję, że wszytko będzie oki.
A dzisiaj przyszły do mnie koszule, które zamawiałam i stanik do karmienia, troche się obawiałam, że może być zły rozmiar, staniki wole kupować jednak w sklepach, ale okazało się, że wszstko pasuje :tak: No i cenowo rewelka 20 zł z przesyłką a w sklepie to kosz 40 zł.
 
Kochana, dwie mega paczki muszą poczekać na tatusia. Ja się boje większego garnka wziąć w ręce :baffled: a w paczkach same ciężary. Wstawię, wstawię jak tylko będę mogła najszybciej :tak:
to czekam:):)
WIEWIÓRA ja też zamówiłam biustonosze do karmienia z internetu bo z przesyłką wychodziło za 2 tyle co u nas jeden i też jakoś z rozmiarem trafiłam:-) ale i tak uważam że one są strasznie "antyseksualne":-):-):-):-)
 
to czekam:):)
WIEWIÓRA ja też zamówiłam biustonosze do karmienia z internetu bo z przesyłką wychodziło za 2 tyle co u nas jeden i też jakoś z rozmiarem trafiłam:-) ale i tak uważam że one są strasznie "antyseksualne":-):-):-):-)


STANIK BIUSTONOSZ DO KARMIENIA 85C biały+kolory (759361410) - Aukcje internetowe Allegro

ja kupiłąm taki i ekstra zachecający to on może gfaktycznie nie jest hehehehhehehehe

aha ja narazie tylko jeden bo nie byłam pewna rozmiaru
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry