reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Do mnie wczoraj przyszedl fotelik samochodowy , udalo mi sie wylicytowac za dobra cene :-) Chce jeszcze kupic jakis lezaczek , ale nie wiem dokladnie jaki, podobaja mi sie z Fisher Price ale ceny maja ze :szok: A no i torbe do wozka trzeba kupic -ale tez nie wiem jaka ;-)Moze macie jakies na oku??

proponuje wpisac lezaczek na liste prezentow bozonarodzeniowych do podarowania przez rodzine i przyjaciol na pierwsze swieta maluszka i juz:tak:
 
Dokładnie tak jak mówisz - City był poprzednikiem Cabrio.
Klaudzia
, a prałaś już to pokrycie? Bo mnie kusi żeby jednak wrzucić do pralki zamiast w rękach....

Nie pralam i nie wiem sama czy prac... ostatnio nie mam na nic sil ani ochoty. Pokrowiec jest czysciutki... ale jakbym miala go prac to chyba wrzucilabym go do pralki... ;-) nie dodawalabym tylko duzo rzeczy, a moze nawet tylko sam pokrowiec i na delikatne pranie z niskimi obrotami.

Do mnie wczoraj przyszedl fotelik samochodowy , udalo mi sie wylicytowac za dobra cene :-) Chce jeszcze kupic jakis lezaczek , ale nie wiem dokladnie jaki, podobaja mi sie z Fisher Price ale ceny maja ze :szok: A no i torbe do wozka trzeba kupic -ale tez nie wiem jaka ;-)Moze macie jakies na oku??

ja torby szukalam wiele razy.. ale tylko na angielskich stronach bo z Polski nie bardzo mi sie chce zamawiac bo to duzo klopotu... tutaj niestety nic ciekawego nie znalazlam.. dzis mam jedna uzywana na oku ale zobacze za ile pojdzie bo nie chce za duzo wydawac a jest to wsumie jedyna torba ktora kolorystycznie by mi odpowiadala do wozka.
 
proponuje wpisac lezaczek na liste prezentow bozonarodzeniowych do podarowania przez rodzine i przyjaciol na pierwsze swieta maluszka i juz:tak:

tez jestem tego zdania :) swieta tuz tuz a maluch przez 2 miesiace obejdzie sie ;)
ja lezaczek dostalam od kolezanki a ona od siostry i przede mna mial moj chrzesniak jest po 4 dzieciaczkach ale stan super FISHER PRICE USPOKAJACY LEŻACZEK WIBRACJE 09 (772869897) - Aukcje internetowe Allegro taki tylko zółty :) a u mnie na liscie prezentow na pierwszym miejscu jest karuzela z projektorem :)
 
ja torby szukalam wiele razy.. ale tylko na angielskich stronach bo z Polski nie bardzo mi sie chce zamawiac bo to duzo klopotu... tutaj niestety nic ciekawego nie znalazlam.. dzis mam jedna uzywana na oku ale zobacze za ile pojdzie bo nie chce za duzo wydawac a jest to wsumie jedyna torba ktora kolorystycznie by mi odpowiadala do wozka.

klaudzia pochwal sie :)
 
Do mnie wczoraj przyszedl fotelik samochodowy , udalo mi sie wylicytowac za dobra cene :-) Chce jeszcze kupic jakis lezaczek , ale nie wiem dokladnie jaki, podobaja mi sie z Fisher Price ale ceny maja ze :szok: A no i torbe do wozka trzeba kupic -ale tez nie wiem jaka ;-)Moze macie jakies na oku??
Ja torbe mam z wozkiem jako komplet, innej nie kupuje.
Co do lezaczkow, bardzo choruje aby kupic. Poczatkowo nastawilam sie na Fisher Price do 18kg, a teraz zastanawiam sie jednak czy nie kupic do 9kg, i zastanawiam sie miedzy firma FisherPrice a Brigth Stars...Macie jakies porownanie?
 
klaudzia pochwal sie :)

narazie nie ma czym hehe ;-) jak sie uda to sie pochwale zdjeciami jak juz sama zrobie razem z woziem a torba nic specjalnego ale funkcjonalna, na necie wyglada mniej wiecej tak (kolor na zywo jest bardziej intensywny i limonkowy jak moj wozio.

%21B,jp6RQBWk%7E$%28KGrHqMH-CUEqu97t1dIBKr-417dkQ%7E%7E_35.JPG
 
reklama
Do góry