reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

oglądałam dziś na żywo wózki
1. JANE NOMAD PRO + gondola/fotelik w jednym MATRIX (669000241) - Aukcje internetowe Allegro
ten super! lekki, zwinny, zgrabny! super się prowadził, ale jednak jego cena, jak dla mnie troszkę za duża
2.___Trio ENJOY EVOLUTION___ CHICCO__PLgw_ibdi_lodz (685371050) - Aukcje internetowe Allegro również fajny :) podobnie jak poprzedni, tylko troszkę cięższy (ale w prowadzeniu nie czuć tego - do góry ich nie podnosiłam ;-)) no i cena znacznie niższa
3. _TOLEDO_CONECO +GONDOLA +2xOCIEPLACZ +TORBA+FOLIA (683511674) - Aukcje internetowe Allegro
tani, bardzo fajny! również nie czuć było, że waży tyle ile waży :), ale ma, jak dla mnie 2 poważne minusy, czyli nie ma możliwości wpięcia fotelika w stelaż wózka (w ogóle nie ma fotelika w zestawie), no i nie ma przekładanej rączki tyłem bądź przodem do kierunku jazdy
4. ATLANTIC ESPIRO BABY DESIGN+GOND.+OCIEPL.+TORBA (687580233) - Aukcje internetowe Allegro identyczny jak nr 3 :-)

Powiem Wam, że tego wózka NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689976139) - Aukcje internetowe Allegro nie widziałam, bo nie mieli w tej hurtowni, ale coraz bardziej mi się podoba! ma wszystko na czym mi zależy, czyli duże, pompowane koła , skrętne z możliwością zablokowania, przekładaną rączkę, fotelik wpinany w stelaż no i waga 13 kg, to wyczytałam na jakiś forum, że jeszcze jest ok! no dziś oglądałam inny ważący 13 kg i bardzo fajnie sie prowadził, więc tą wagą aż tak się nie sugeruję!

To tyle z moich dzisiejszych oględzin wózków! i powiem Wam, że najchętniej to bym już kupiła ;-), no, ale jednak jeszcze się wstrzymam ;-)
 
reklama
oglądałam dziś na żywo wózki

3. _TOLEDO_CONECO +GONDOLA +2xOCIEPLACZ +TORBA+FOLIA (683511674) - Aukcje internetowe Allegro
tani, bardzo fajny! również nie czuć było, że waży tyle ile waży :), ale ma, jak dla mnie 2 poważne minusy, czyli nie ma możliwości wpięcia fotelika w stelaż wózka (w ogóle nie ma fotelika w zestawie), no i nie ma przekładanej rączki tyłem bądź przodem do kierunku jazdy
;-)

do wozkow coneco pasuja te foteliki

Fotelik samochodowy - nosidełko CONECO (691366395) - Aukcje internetowe Allegro

tylko trzeba zwrocic uwage aby mialy adaptery bo niektore nie maja odrazu przymocowanych zreszta mysle ze u producenta bez problemu mozna by bylo dokupic gdzies okolo 200 zl wiec wozek wychodzi 1000zl czyli normalna cena :)
 
do wozkow coneco pasuja te foteliki

Fotelik samochodowy - nosidełko CONECO (691366395) - Aukcje internetowe Allegro

tylko trzeba zwrocic uwage aby mialy adaptery bo niektore nie maja odrazu przymocowanych zreszta mysle ze u producenta bez problemu mozna by bylo dokupic gdzies okolo 200 zl wiec wozek wychodzi 1000zl czyli normalna cena :)

ja wiem, że do tych wózków można dokupić fotelik, tylko, że ja leniwa jestem i chciałabym kupić wszystko razem, a gość powiedział, że u nich w hurtowni takich fotelików nie mają :-(
a zakochana jestem w tym Matrixie! bardzo mi się podoba! tyle, że do października (bo wtedy zamierzam kupić wózek) to jeszcze może mi się gust zmienić ;-)
 
Dziś wyrwałam się z pracy i kupiłam w Nivenie jeansy ciążowe z gumą
Świetne !!!! Tylko czemu az za 180 zł !!!! WRRRRR.
Weszłam spokojnie w rozmiar M, bo mam narazie tylko brzuch, ale chcę żeby mi posłużyły do końca ciąży, więc wzięłam rozmiar L. Także póki co mam troszkę luzu i zapasu w zanadrzu
icon_smile.gif


Nie wiem jak was, ale mnie to do szału doprowadza , że jak coś nazywa się CIĄŻOWE to odrazu kosztuje majątek !!!
Wiem-mozna kupić taniej na Allegro, ale wiadomo jak to jest z tymi rozmiarami, potem odsyłaj, przymierzaj kolejne i wyjdzie z kasą na to samo....
 
to akurat racja z tymi cenami... ja co prawda mam jeansy ciazowe za 120 ale to i tak sporo i zwykłe za 100... no ale w czyms chodzic trzeba...
 
Kasiiula też myślę nad tym wózkiem co Ty kupiłaś, jestem w nim zakochana.. :-D I mi podchodzi ten kolorek Imageshack - 6884272371 albo właśnie ten Twój :tak: Zapewne nim już jeździłaś, powiedz mi, ma jakieś minusy? :-p
gawit matrix też wygląda super no i ładna cena ;-) Można by pomyśleć nad nim.. Dlatego narazie się wstrzymuję z kupnem wózka :)
 
...
2.___Trio ENJOY EVOLUTION___ CHICCO__PLgw_ibdi_lodz (685371050) - Aukcje internetowe Allegro również fajny :) podobnie jak poprzedni, tylko troszkę cięższy (ale w prowadzeniu nie czuć tego - do góry ich nie podnosiłam ;-)) no i cena znacznie niższa
o nie! to to ja odradzam!!!!Wiem, ze jeszcze wypisywałam dużo plusów tego wózka, bo mam taki sam i byłam zadowolona ale dziś mi się rozleciał!!!!!! :wściekła/y: odpadły mu 2 kółka a reszta nie jest w dobrym stanie
 
Kasiiula też myślę nad tym wózkiem co Ty kupiłaś, jestem w nim zakochana.. :-D I mi podchodzi ten kolorek Imageshack - 6884272371 albo właśnie ten Twój :tak: Zapewne nim już jeździłaś, powiedz mi, ma jakieś minusy? :-p
gawit matrix też wygląda super no i ładna cena ;-) Można by pomyśleć nad nim.. Dlatego narazie się wstrzymuję z kupnem wózka :)

kochana minusów jeszcze nei zdazyłam poznac :) jedyny minus jak narazie dla mnie to brak przedzialek i kieszonek w torbie torba w srodku jest ze sliskiego materiału ale bez kieszeni wrr :p i o wiele wieksza niz na zdjeciu co daje na + a no i minus jest ale da sie to przezyc ze jak nosidełko chcemy wsadzic do stelazzu to trzeba taki pizdryk wcisnac najpierw takie bolczyki zeby trzymalo sie dobrze hehe napewno + jest to ze w spacerowce na nozki dziecka jest folia ze nie brudzi sie tak szybko no i ta raczka w spacerowce tez jest materialem i folia tez zeby szybko sie nie brudziło... :) normalnie zakochalam sie w nim :) jak jakies jeszcze pytania odpowiem szczerze :) hehe albo jak mi sie cos przypomni napisze odrazu
a no i kolorek jest super na poczatku balam sie ze za ciemny ale jednak okazało sie ze jest super :) kolorowe kółka rozświetlają braz :)
a i łatwo i szybko wyciaga sie ze stelazu poszczególne rzeczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
A z torbą i przyciskiem to problemu myślę nie będzie :-D Dziękuję Ci ślicznie.. jak coś to będę pytać, ale w sumie dopiero jakoś w październiku i to pod koniec, bo mam termin dopiero na sam koniec listopada więc mi się nie spieszy z tym :tak:
 
Do góry