reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Cleo1981 ciuszki słodziutkie :tak:

a ja dziś kupiłam panele podłogowe do kuchni:tak:, ale teraz tak sobie myślę, jak tylko skończy się remont, to robię listę co potrzebuję i po mału chodzę po sklepach:tak: i kupuję, wezmę ze sobą siostrę, bo ona będzie chrzestną to też coś kupi:-)
 
ja ostatnio przeglądałam na allegro mega paki ciuszków dla dzidzi i widziałam śliczny zestaw 19 rzeczy dla chłopczyka za jedyne 30 zł, ale nie wiem jaka płeć więc się powstrzymałam.
może wrzuć link. Ciekawe od ilu dojdzie

Ja na zimę w sumie nie mam żadnego kombinezonu a przydałby się na pewno:-)jak się wyrobię ze wszystkimi zakupami i starczy to kupię.Bo odłozyc nie dam rady jestem strasznie rozrzutna:-D

Mam pytanko do wózeczka na zimę kupujecie kocyk czy kołderkę???
ja zdecydwanie kocyk akrylowy, taki doży żeby podwinąć tez po spód

To Ci zazdroszczę takiej teściowej, moja przy każdej wizycie u nas podkreśla, że zbrzydłam w ciąży i od razu wiedziała, że będzie dziewczynka :angry::wściekła/y::szok::shocked2: No i nie ma mowy o dołożeniu się, bo jej też nikt nie pomógł.
no to tym bardziej powinna się dołożyć skoro sama zna ten ból!

Ikea w centrum jest??
już nie ma od wielu lat. Teraz jest tam AVON.
 
Posegregowałam ciuszki dla Niuni, żeby orientacyjnie wiedzieć czego ile jest:sorry2:
No i na 0-3mc mam 17 szt body chyba trochę dużo:-D, dla odmiany 1 sweterek.Inne ciuszki są na dalsze miesiace.Nie no musze wyrównac proporcje bo mi dzidzia zmarznie w listopadzie:-D

A kupujecie dla dzieci rajstopki??? czy nakłada się takim maluszkom czy pozniej kurde bo ja nie wiem:confused:
 
Posegregowałam ciuszki dla Niuni, żeby orientacyjnie wiedzieć czego ile jest:sorry2:
No i na 0-3mc mam 17 szt body chyba trochę dużo:-D, dla odmiany 1 sweterek.Inne ciuszki są na dalsze miesiace.Nie no musze wyrównac proporcje bo mi dzidzia zmarznie w listopadzie:-D

A kupujecie dla dzieci rajstopki??? czy nakłada się takim maluszkom czy pozniej kurde bo ja nie wiem:confused:
Chyba nie, ja bym się bała takiemu maleństwu wciskać rajstopki.

Byłam zdecydowana na zakup podgrzewacza i sterylizatora, ale dzisiaj dowiedziałam się, że podgrzewać można tylko własne mleko, sztucznego nie, czyli rzadko korzystałabym z tego, w razie potrzeby będę podgrzewać w garnku. A sterylizator z kolei, jeśli będę karmić tylko piersią też się nie przyda, więc wystarczą tabletki. Sporo kasy zaoszczędziłam na samym początku :-)
 
Chyba nie, ja bym się bała takiemu maleństwu wciskać rajstopki.

Byłam zdecydowana na zakup podgrzewacza i sterylizatora, ale dzisiaj dowiedziałam się, że podgrzewać można tylko własne mleko, sztucznego nie, czyli rzadko korzystałabym z tego, w razie potrzeby będę podgrzewać w garnku. A sterylizator z kolei, jeśli będę karmić tylko piersią też się nie przyda, więc wystarczą tabletki. Sporo kasy zaoszczędziłam na samym początku :-)
do sztucznego podgrzewa się samą wodę. Nie ważne czy w podgrzewaczu czy w garnku, a dopiero do ciepłej wsypujesz proszek. Poza tym,ze nie zdrowo mleka sztucznego podgrzewać to większośc z nich nie rozpuści sie w zimnej wodzie.
 
Ja to w ogole nie kumata w tych podgrzewaczach i sterylizatorach. No ja się nastawiam na karmienie cycem. Tylko ile czasu nie wiem. Najwyzej będe podgrzewac w misce z gorącą wodą jak nasze matki:-)
 
reklama
Ja też póki co ani podgrzewacza ani sterylizatora nie kupuję. W razie czego dokupię, a tym czasem będę wyparzać butelki we wrzątku i podgrzewać w garnku, a może sam "cyc" wystarczy :)
 
Do góry