reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
juz nie ma - kiedyć była tam Ikea, teraz jest chyba m.in Open Finance. To dokładnie jeden przystanek tramwajowy od centralnego w stronę Zawiszy.
 
Ja, urodzona warszawianka od lat mieszkająca gdzie indziej :) podziwiam Was - od kiedy nie mieszkam w "największej wsi" tego kraju odpoczywam - nie wiem co by się musiało wydarzyć żebym z własnej woli wrócila do warszawy. Ja najbardziej sobie cenie bazarek na marymoncie :)
U mnie to długa historia z Warszawą...teraz trzyma mnie tu praca...ale chętnie bym się wyniosła bo można mieć dosyć czasem...delikatnie mówiąc...
 
Tylko mi nie powiedzcie teraz, że Ikea była w centrum jeszcze jakieś 3-4 lata temu bo się załamię! Ja z woli na targówek do ikei jeździłam!
 
Tylko mi nie powiedzcie teraz, że Ikea była w centrum jeszcze jakieś 3-4 lata temu bo się załamię! Ja z woli na targówek do ikei jeździłam!

Dziewczyny, już tam nie ma Ikea od chyba 5 lat albo więcej, ale to był dosyć charakterysyczny punkt. tak jak pisałam wczesniej - z Dworca centralnego jeden przystanek w kierunku Pl. Zawiszy (w połowie drogi między tymi punktami). Teraz jest tam Apteka, Open Finance i jakiś sklep z sofami.
 
Tylko mi nie powiedzcie teraz, że Ikea była w centrum jeszcze jakieś 3-4 lata temu bo się załamię! Ja z woli na targówek do ikei jeździłam!

Czesc Kochane Mamuski!:-)

Ikea byla w centrum Wawy ale ladnych kilkanascie lat temu, niedaleko dworca centralnego:tak:.
To jeszcze za czasow jak na placu konstytucji staly chinskie budy:-D:-D:-D.
 
reklama
Do góry