reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Witam Kobitki!!! Piszę po sąsiedzku z Października.

jeśli już jesteśmy przy zakupach dla naszych Maleństw...
Mam okazję kupować tanio nową bieliznę dla naszych Noworodków od producenta bydgoskiego. Wszystko jest nowe z metkami. W ofercie są body z krótkim długim lub bez rękawa, śpiochy, półśpiochy, kaftaniki, koszulki, czapeczki, śliniaczki a nawet pileuszki- tetra biała i kolorowa, flanela biała i kolorowa, czy rożki-beciki, a także pościel.
Co do bielizny... wykonują je ze 100 % bawełny kolorowej i z nadrukiem jak również ciepłej frottki, czy weluru. Widziałam w ofercie również buciki z welurku. Naprawdę słodkie.
Gdybyście były zainteresowane cenami- odzywajcie się na priv, mogę porobić zdjęcia tego, co już od nich kupiłam i podesłać na maila.;-)
 
reklama
Mi się spodobał ten wózek
MIKADO - 37KOLORÓW - 4 MODELE + SUPER GRATISY (617515883) - Aukcje internetowe Allegro
ale nie znam nikogo kto by taki miał i nie wiem jak się sprawdza w praktyce. Wsród koleżanek króluje Tako albo Coneco, a ja potrzebuję 3-funkcyjny.
Łóżeczko mam po starszej córeczce, kołyskę również i bardzo sie sprawdziła do 4-go miesiąca. Ciuszków nie mam wcale, wszystko wydałam co do sztuki. Szok ile teraz ubranka kosztują. Chyba zacznę już powoli kupowac, żeby nie zbankrutowac.
Zastanawiam się nad taką hustawką
LEŻACZEK - HUŚTAWKA PINK BRIGHT STARTS + GRATIS (625145089) - Aukcje internetowe Allegro
 
U nas w mieście bardzo dużo takich wózków jeździ ale sama nie miałam przyjemności go prowadzić.
 
Ja jestem bardzo szcześliwa, bo niedawno doszliśmy z mężem do wniosku że zrobimy dla dzieci pokoik bo razem nam będzie ciasno. No i już sie nie mogę doczekać kupowania mebelków i dodatków. Marzy mi sie coś takiego:
NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! najlepsza jakosc (625176306) - Aukcje internetowe Allegro

Ja dzisiaj sie przyłapałam w sklepie że ciągle wybieram ciuszki w rozmiarze 56:-D zamiast na 86 (na córkę). Ale z zakupami sie jeszcze wstrzymuje, narazie;-)
 
Ja jestem bardzo szcześliwa, bo niedawno doszliśmy z mężem do wniosku że zrobimy dla dzieci pokoik bo razem nam będzie ciasno. No i już sie nie mogę doczekać kupowania mebelków i dodatków. Marzy mi sie coś takiego:
NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! najlepsza jakosc (625176306) - Aukcje internetowe Allegro

Ja dzisiaj sie przyłapałam w sklepie że ciągle wybieram ciuszki w rozmiarze 56:-D zamiast na 86 (na córkę). Ale z zakupami sie jeszcze wstrzymuje, narazie;-)


widzialam te naklejki sa swietne !! :) jak kiedys bede miala wieksze mieszkanie to urzadze tez śliczny pokoik dzidzi :)
 
mój M też już wypatrzył jakieś naklejki ale nie chce mi zdradzić co to jest :)) powoli już wynoszę się z małego pokoju ze swoimi rzeczami żeby tam zrobić pokoik dla dzidzi :)) co prawda nie zamierzamy malować bo remontowaliśmy w październiku i mam pomarańczowe ściany więc zastanawiam się jakie naklejki będą pasaować. W sumie my też w tamtym pokoiku śpimy i będziemy mieć tam łóżko, bo niemowlaka nie zostwię samego w pokoju na noc :))
 
ja dzisiaj do stałam moje zakupy z allegro
dresy fajne prawie na cieplejsze dni bo nie są zbyt grube, a sukienka to na upały i jak mi większy brzuszek urośnie :)))
 
reklama
Do góry