reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a właściwie dlaczego droższe mają być lepsze?

sory ale drażnią mnie po prostu takie zdania.

Ilonka droższe rzeczy wcale nie są lepsze od tych tańszych w wielu przypadkach ...nabieramy się tylko ,nie wiedząc o tym często a jakie poczucie luksusuuuu :D:D:D ze masz papier toaletowy marki x a nie y :D:D:D i niech wszyscy widzą i Ci zazdroszczą:D:D że pupe podcierasz aksamitnym ,papierkiem.Dzięki czemu TWoja pupa jest miękka i aksamitna:D:D:D

no nie wytrzymałam no:D:D
 
reklama
Ech dziewczynki...nie brnę w tą dyskusję dalej ;D ale...
Ja wybrałam jeden z drożyszych fotelików bo wierzę, mam nadzieję, dużo się naczytałam, dużo ludzi popytałam, specjalistów etc ze jest dobry i jeden z najllepszych, polecają go specjalisci itd itp. Moim zdaniem cena idzie za jakością, a ze są jakies od tego odstepstwa to juz inna sprawa. Przykładów jest mnóstwo, biorąc pod uwagę ciuszki dla dzieci, ubrania dla dorosłych, proszki do prania, mydła, szampony, samochody, kosmetyki, perfumy itd. itd. Takie jest moje zdanie. I proszę bez złośliwości jeżeli można ;P

każda z was ma rację :) , moja koleżanka miała wypadek dość poważny bo czoło wjechał w nią gościu i dachowała a dzieciakom się nic nie stało właśnie dzięki dobrym fotelikom

wszystko na ten temat ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Każdy kieruj się swoimi kryteriami wybierając produkt. Dla jednego ważna jest jakość, dla drugiego kolor...dyskusja nie potrzebna. Mimo wszystko dzięki za rady. Przychylam się coraz bardziej ku Maxi Cosi Tobi, muszę jeszcze sprawdzić czy u mnie w samochodzie zamontuję go bez problemu i przymierzyć Olaf do niego.
 
Przy jakiej predkosci robione sa testy fotelikow?? Cos mi sie kiedys obilo o uszy ze przy 50km/h Tak?? Jesli tak to sa srednio wiarygodne, bo wiadomo ze jezdzi sie duzo szybciej. Zgadzam sie z toba Kilolek, ze nie wszystko co drozsze musi byc lepsze.
 
Widziałam coś takiego w smyku, butle też z płynem były... ja próbowałam robić płyn do baniek wg przepisu z książki, ale nie wyszedł.
 
reklama
Do góry