reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Dziewczyny a poradzicie coś z fotelikiem?

dziubasek myśle że nie ma sensu kupować fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy bo długo tak nie pojeździ bo nie będzie miał co z nóżkami robić, my mamy taki i jest ok FOTELIK SAMOCHODOWY PRIORI MAXI COSI W-wa FOTEL (1318889807) - Aukcje internetowe Allegro


Gosia wyjątkowej chyba o misia chodziło.... bo kostki to się na pewno naoglądała milion razy
 
Jestem mile zaskoczona kostką, tak mówiłyscie że kiepski plastik i tandeta ale ona naprawdę jest SUPER. Plastik rewelacja, kostka lądowała sto razy na ziemi z wysokości stołu a i tak nic się z nią nie stało:tak:
Mikrofon rządzi, Asia wkłada cały do buzi i buczy:-D:-D:-D ogólnie cała kostka SUPER.
:

Ja także się zdziwiłam jak dziewczyny napisały ze kostka ma plastik tandetny, miałam wypowiedziec sie w tym temacie ale zwątpiłam w moj gust. Dla mnie plastikowi nie mam nic do zarzucenia!!! Kostka godna polecenia!

Dziubasku ja mam fotelik Maxi Cosi Tobi, ale on jest montowany przodem do kierunku jazdy, też sie zastanawialam nad montowaniem z tyłu ale Oli i tak nie lubi jeździć w foteliku wiec tego juz bym mu nie zrobila, zeby nic nie widzial. Maxi Cosi ma w swoijej ofercie takie foteliki montowane tylem do kierunku jazdy ale jeszcze w pl chyba nie sprzedają, w swiecie dziecka nie bylo, moze na allegro. Wahalam sie też pomiedzy fotelikiem Romer King, czy Maxi Plus czy jakos tak ale te zagłówki po bokach głowki mnie zniechęciły.
 
Dzibanku my mamy fotelik montowany tylem do kierunku jazdy, i jestesmy bardzo zadowolone. Maxi cosi Mobi kupilam w sklepie internetowym bobwozki.pl. Wiesz nam ten fotelik pasuje, bo ja mala woze z przodu jak ona siedzi obok mnie to mam ja dobrze na widoku. smiejemy sie do siebie i spiewamy. Samochod mam duzy Mistubishi outlander, tak ze do okna bocznego tez ma fajnie wygladac. Na nogi ma jeszcze duzo miejsca. Ogolnie podoba sie jej bardzo. U meza w samochodzie mamy cybex pallas, ale ten jest znowu montowany przodem do kierunku. Minus tego fotelika, ze w kurtce dziecko sie denerwuje i nie chce mi siedziec, a tak pozatym to jest ok . Duzy plus za szybki montaz!
axi cosi mobi najlepej przymierzyc do samochodu, zreszta tak jak kazdy fotelik.
 
dzięki za podpowiedzi, właśnie trochę się boję kupić ten tyłem montowany recaro czy cosi mobi bo Olaf wysoki jest ok. 80 cm i 12 kg waży. Zastanawiałam się nad Maxi Cosi Tobi, musz jeszcze w testach bezpieczeństwa posiedzieć.
 
reklama
dzięki za podpowiedzi, właśnie trochę się boję kupić ten tyłem montowany recaro czy cosi mobi bo Olaf wysoki jest ok. 80 cm i 12 kg waży. Zastanawiałam się nad Maxi Cosi Tobi, musz jeszcze w testach bezpieczeństwa posiedzieć.

Dziubasku ma najwyższe noty, 4, wiec spokojnie mozesz go kupować. Wiele czytalam o fotelikach na necie i osoby ktore mają pieniążki wahają się między maxi cosi tobi a romerem kingiem plus - oba są godne polecenia i w testach bezpieczenstwa wypadły dobrze.
Chicco w testach wypadł na 3.
Tak wogole to ostatnio się z mężem zastanwialismy dlaczego wogole foteliki z niższymi notami są dopuszczone do sprzedaży......bez komentarza!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry