reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Mary suknia cudna...

A ja musze sie Wam pochwalić, że wreszcie kupilismy fotelik. Wybór padł na Maxi cosi Priori XP. Nawet nie wiecie jaka ulga, że już nie mam tego na głowie. Dołączam fotki:
 

Załączniki

  • P050710_16.020002.jpg
    P050710_16.020002.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 25
  • P050710_16.180001.jpg
    P050710_16.180001.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 28
Mary suknia cudna...

A ja musze sie Wam pochwalić, że wreszcie kupilismy fotelik. Wybór padł na Maxi cosi Priori XP. Nawet nie wiecie jaka ulga, że już nie mam tego na głowie. Dołączam fotki:
SUPER !! :) tez mi ulzylo jak kupilam fotelik hehehe a powiedz czemu zapinasz małego z tej strony a nie za kierowca ?
 
SUPER !! :) tez mi ulzylo jak kupilam fotelik hehehe a powiedz czemu zapinasz małego z tej strony a nie za kierowca ?

A wiesz, że nie wiem... Tak jakoś zapinam od tej strony od początku. Słyszałam, że najbezpieczniej za kierowcą choć nie wiem czy to takie pewne. Najlepiej byłoby wozić dziecko pośrodku, wtedy najbezpieczniej :)))
 
A wiesz, że nie wiem... Tak jakoś zapinam od tej strony od początku. Słyszałam, że najbezpieczniej za kierowcą choć nie wiem czy to takie pewne. Najlepiej byłoby wozić dziecko pośrodku, wtedy najbezpieczniej :)))
Chodzi o to ze kierowca w czasie poślizgu, wypadku itd instynktownie prowadzi tak aby siebie (swoją strone) uratować. Nie musisz wybierac - ty czy dziecko kiedy dziecko masz za sobą...
Napewno łatwiej sie spoglada i kontorluje malucha tak jak ty go umocowałaś, ale mysle ze bezpieczeństwo jest ważniejsze. A do samochodu mozna kupic takie lusterka ze widzisz buźke dziecka...
 
Mary bo to fotelik do 18 kg i jesty przystosowany do jazdy przodem, chyba, że o czymś nie wiem... ;-)

Kasiula a tak ogólnie, jak pomyślałam to już wiem czemu po tej... Ja najcześciej jeżdżę sama autem i tak mam małego na oku. Poza tym jak gdzieś staję na poboczy czy na chodniku to mam dostęp do małego i nie muszę ryzykować otwierania dtrzwi od strony ulicy. Kiedyś mojemu koledze w trakcie jazdy nad morze zaczęła się dusić córka i dzięki temu, że fotelik miał z tej strony mógł ją szybko wyciągnąć nie patrząc na przejeżdżające auta. Nie wiem czy dobrze wytłumaczylam... :-p
 
reklama
Do góry