reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

wyjątkowa u mnie też jest pepco
i body są super, i się nie wywlekają ani nie szmacą:sorry2::-D
i są tanie , ja dałam małej za krótki rękaw 4.99 a za długi 6.99
to chyba tanie co nie??:confused::-D
 
reklama
Pokazałam to D i powiedział że kupi małemu za miesiąc :-)
[video=youtube;2MHGP50Qegs]http://www.youtube.com/watch?v=2MHGP50Qegs&feature=related[/video]
 
Cleo
nie warto!!!

ja kupiłam taki dla synka od mojej siostry na 2 latka...
ale nie da się na tym jeździć..
jedynie siedzieć i zwiedzać
dziecku źle się pedałuje mając pedała przy przednim kółku:dry:
z czego później się dowiedziałam na necie nie tylko on ma z tym problem bo po prostu wiele dzieci nie jest sobie w stanie poradzić z takimi właśnie pedałami:sorry2:

sama chciałam kupić małej z takimi samymi pedałami i zrezygnowałam
teraz zamierzam kupić to :
http://www.toys.ie/Smart-Trike-All-...essionID=c2135bd4-b5d7-4039-8e4a-c60b53d7a665
jest lepsze od tamtego... i starcza na dłużej
 
Ostatnia edycja:
to mnie zdołowałaś ale to co wkleiłaś też brałam pod uwagę i chyba wezmiemy :-) znasz kogoś kto ma ?
SMART-TRIKE POJAZD 3W1 JEŹDZIK HULAJNOGA OD 10M+ (1091677922) - Aukcje internetowe Allegro
To ten sam link wkleiłaś co ja??
jak dobrze widzę tylko po polsku...

nie nie znam nikogo kto by to miał..
ale chyba jest praktyczniejsza..
choć też się zastanawiąłam z D czy dziecko upchnie się na tak szerokiej hulajnodze..
ale póki co nic innego nie znalazłam więc chcemy ją brać...

jedynie to mogę w sklepie jutro małą w to wsadzić i powiem Ci jaka była reakcja:-D
a teraz jeszczze wkleję na irlandkach może któraś ode mnie ma coś takiego ;-)

edit:
ten Twój jest od10 msc a mój od 6
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
no ja myślę że lepiej z ochraniaczem, zauważ że tam jest też na oparcie na plecki, zawsze maleństwu wygodniej a nie tylko plastik:sorry2: nie chodzi mi w tym wypoadku o boki, tylko tył;-)
A w tym ochraniacczu jeszcze z 2 msc posiedzi
 
reklama
mi sie podoba ten rowerek co Cleo wkleiłą i mysle ze to dobra sprawa wyjsc na ROWERKU na spacer i mozna spokojnie prowadzic dziecko ... co do samochodziku to jest rewelacyjny i tez uwazam jak Cleo ze ochraniacze nie potrzebne są ... ;] podoba mi sie ten model trzeba bedzie sie zastanowic ;)
tylko wazne jest aby ta raczka co rodzic pcha rowniez mozna bylo dzieki niej skrecac !
 
Do góry