reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Kamcia twoje krzesełko też bardzo ładne- dobrze że nie tylko ja robię zakupy przyszłościowe:tak:
hehe kochana to Cię zaskoczę bo my to krzesełko mieliśmy już jkupione zanim się Victoria urodziła :-Djeszcze w wakacje bo akurat byłoprzecenione z 140euro na 89euro więc braliśmy od razu a teraz stoi w kartonie i czeka na swoją kolej ;-)
 
reklama
A ja dzisiaj w kauflandzie kupiłam dwupak pampersów MIDI (4-9 kg) za 66 zł. :-D Jedna paczka to 62szt, czyli w sumie 124 szt. Mysle, ze opłaca się nabyć. :tak:
 
A ja dzisiaj w kauflandzie kupiłam dwupak pampersów MIDI (4-9 kg) za 66 zł. :-D Jedna paczka to 62szt, czyli w sumie 124 szt. Mysle, ze opłaca się nabyć. :tak:

Ja tez je kupilam, pozniej pomyslalam zeby kupic jeszcze jedna taka paczke, i jak pojechalam to juz nie bylo :szok: Co prawda uzywam od poczatku dada z biedronki ale mysle ze sie oplacalo. Pampers 5 zl drozsze na paczce.
 
Ja tez je kupilam, pozniej pomyslalam zeby kupic jeszcze jedna taka paczke, i jak pojechalam to juz nie bylo :szok: Co prawda uzywam od poczatku dada z biedronki ale mysle ze sie oplacalo. Pampers 5 zl drozsze na paczce.

W sumie poszlam po Wickiesy, zeby przetestowac, ale okazalo się, że paczka wickiesów oddychajacych 4-9kg, 56szt. kosztuje 27 zł :szok: troche się zdziwiłam, ze az tyle no i wybrałam jednak pampersy, których do tej pory jeszcze nie używałam (jechałysmy na huggisach a ostatnio na gaga'ch z tesco).
 
Hej!
Wczoraj oglądałam dzieńdobry tvn było tam poruszane o kosmetykach dla niemowląt i dzieci. Niektóre kosmetyki do pielęgnacji zawierają Paraben bądz składniki z tą końcówką-one zaburzają gospodarkę hormonalną-sama znalazłam je choćby w chusteczkach do pupy:wściekła/y::no:. Są też inne składniki które powodują alergie i zaburzenia układu nerwowego. Obejrzcie sobie same ... Piszę bo uważam,że to ważne.


Toksyczne kosmetyki - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN

PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - testy produktów, agd, rtv, telewizory lcd, telewizory plazmowe, aparaty cyfrowe, aparaty fotograficzne, lustrzanki, odtwarzacze, mp3, pralki, suszarki, żelazka, ekspresy do kawy, telefony komórkowe,
 
swietne, a ile za nie dalas, bo tez mi sie spodobalo
dzięki :-)250 z przesyłką ale było identyczne za 300 z groszem i 400 z groszem, tylko że innych firm co uważam za dość dziwne:-)
hehe kochana to Cię zaskoczę bo my to krzesełko mieliśmy już jkupione zanim się Victoria urodziła :-Djeszcze w wakacje bo akurat byłoprzecenione z 140euro na 89euro więc braliśmy od razu a teraz stoi w kartonie i czeka na swoją kolej ;-)
:-)
Pieknie! Jestem pelna podziwu :tak:



No fakt, to moje bedzie duzo miejsca zajmowac :sorry2: Julia ma od poczatku biurko, bo jak kupowalismy meble to od razu wszystko, ale biurko jej sluzy do przechowywania pierdół :wściekła/y: nie ma tam miejsca nawet zeby polozyc dlugopis, a co sprzatne to znowu balagan :wściekła/y: za to zabiera swoje male krzeselko plastikowe i idzie z nim do mojej pokojowej lawy i na niej rysuje :sorry2:
u nas Pati rysuje i odrabia zadania przy stole w pokoju a jej biurko to poprostu koszmar tak jest zagracone jak ogarnie trochę w pokoju to zrobię zdjęcie i wstawię bo tego się nie da opisać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja dziś wreszcie odebrałąm ramkę z glinką do odbijania stópki i rączki.. jak odbiję to dam znać, jak się udało - nózka będzie łątwa, ale jak namówić Gaję, żeby potrzymała dłużej rączkę otwartą :szok:
 
reklama

dlaczego sama o tym nie pomyślałam:baffled::-D
przez sen wiele rzeczy można załatwić - np mój synek tak bał się nożyczek przy swojej głowie, że do 5 roku życia obcinałam mu włosy na śpiocha - podłożyć ręcznik, obcąć jeden bok, przekręcić, obciąć drugi bok :-D raz się obudzil w trakcie i chodził taki z jedną polową dłuższą a drugą obcięta :-D
 
Do góry