reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

mi też się wydaje , ze jeden kombinezon nie wystarczy. Planuję nabyć na początek 62 (kuzynka ostatnio urodziła synka - 60 cm czyli do kombinezonu na 56 by nie wszedł wcale). Może być troszkę za duży na początek, ale przecież noworodki nie biegają w nich , więc nie ma się co martwić.
No i na później rozm. 68 myślę, że będzie potrzebny, ale na zapas chyba nie ma potrzeby kupować. W lutym czy w marcu się zobaczy, można już będzie z maluchem w sklepie przymierzyć :)
 
reklama
ja kupilam taki: =SN= BLUE ANGEL milusi kombinezon ok. 62 błękit (750797601) - Aukcje internetowe Allegro
dzis im przyszedl, jestem zadowolona, cena niska, a fajny, gruby, mysle ze na zime akurat, jutro go wypiore to sie dowiem, jak sie zachowa po praniu ;] to wtedy napisze o reszcie wrazen :-)

ok czekam i zobacze moze kupie tez ten :)

a co do kombinezonu mysle ze zalezy to od wielkosci i jak np 62 to mozna spokojnie male dziecko ubrac listopad grudzien styczen luty jak kombinezon rozmiarowo wiekszy to i starczy mysle a pozniej mozna dokupic cienszy jesienno wiosenny taki juz 68 ale mysle ze te mamuski ktore maja tylko mniejsze moga przeciez dokupic pozniej ten drugi w miare jak dzidzia bedzie rosla a pod koniec roku znow wyprzedarze sa :) ale namieszalam hehehhe (skutki odpisywania i rozmawiania z lubym :) )
 
To juz kupilas ten baldachim? Dobrze ze mozna z nim pokombinowac i uzyc albo jako moskitiery albo baldachim:) Ja musze zakupic lozeczko w przyszly weekend, potem zdecydowac o poscieli i tym baldachimie, mimo ze go nie potrzebuje ze wzgledow praktycznych, to straszniemi sie podoba i chcialabym go miec:)

Tak :) my mamy juz niemal wszystko z listy podstawowej :) (czytaj "bez zbędnych dupereli")
 
Jej, mam problem z rozmiarem. Jakie Wy kupujecie? Czy 62 nie będzie za mały? Jak szybko rosną dzieci:eek::eek::eek::eek::eek:?? Chciałabym żeby mały miał jeden kombinezon na zimę. Nie mam jednak pojęcia jak duży się urodzi.. Ot i dylemat.:eek:

Nie da rady aby w jednym nasze maluszki pochodzily, trzeba przynajmniej 2, 62 i 68. Tak mi sie wydaje przynajmniej...
Ja mam na jeden na 50-56 i dwa na 62(jeden cienszy po synku jeden grubszy kupiony), bede musiala pomyslec o 68, ale znajoma do mnie wczoraj dzwonila, ze jej corka ma na zbyciu jakis niebeski kombinezon malutki i mam nie kupowac...ciekawe jaki rozmiar, mam nadzieje, ze wlasnie 68.
zgadzam się. Uważam, ze jeden rozmiar nei wystarczy chyba, ze ktos będzie miał naprawde kruszynkę. A właściwie to nie tylko myslę, bo wiem. Mój Kuba urodzil się 8 listopada, miał 57 cm długości. Najpierw miałam kombinezonik na 56 (ale był spory), potem 62, a w styczniu juz musiałam kupić 68. Oczywiście te 3 kombinezony to już jest przesada ale ja dwa małe po prostu dostałam więc mogłam sobie tak szaleć. Teraz kupiłam ciepły 62 i mam po starszym 68 - od stycznia będę zakałdać. Na początek na pewno podwinięty ale zapewne w 62 juz będzie za ciasno.

dziewczyny a co myslicie o tym kremie ?
http://www.doz.pl/apteka/p8286-Nivea_Baby_krem_pielegnacyjny_do_twarzy_i_ciala_200_ml
nadawal by sie do codziennej pielęgnacji malucha ?
no nie wiem, a ne lepiej ten na odparzenia nivea? Bo i tak chyba tylko pupkę będziesz smarować? Bo całka to właściwie nie potrzeba, chyba, zę będzie bardzo sucha skóra, a do buźki na zewnątrz to musi być specjalny, bez wody
 
no nie wiem, a ne lepiej ten na odparzenia nivea? Bo i tak chyba tylko pupkę będziesz smarować? Bo całka to właściwie nie potrzeba, chyba, zę będzie bardzo sucha skóra, a do buźki na zewnątrz to musi być specjalny, bez wody

a na odparzenia to mam sudocrem bo pisalyscie ze uzywac zwyklego kremu do pupci i sie zastanawiam nad tym
 
tylko, ze n ma napisane do ciała i twarzy a nie do pupy i ciała, trzeba by dokładnie przeczytać. Najlepsze są alentan, bepanntthen, zwykły linomag (bez cynku) ale moze być i bbambino do pupki i ciałka. Ja na poczatku uzywałam bepanthen lub alanthan a potem bambino. Ale moze i ten nivea ktoś zna i wie co tam dokładnie napisane czy do pupki też ale nazwa tego nie sugeruje.
 
dziewczyny a co myslicie o tym kremie ?
http://www.doz.pl/apteka/p8286-Nivea_Baby_krem_pielegnacyjny_do_twarzy_i_ciala_200_ml
nadawal by sie do codziennej pielęgnacji malucha ?

Kasiu mi moja szwagierka wlasnie ten przyslala... prosilam ja o ten cztery pory roku czy jakos tak no ale widzisz jak sama nie kupisz to nigdy nie masz pewnosci... i on ma wlasnie wode w sobie :dry:

do codziennego uzytku mam "mleczko nawilzajace" no i nie wiem do czego uzywac tego kremu... zobacze w uzytkowaniu... ale wsumie tutaj nie ma takich mroznych zim wiec moze bede uzywac go do buzki
 
dziewczyny a co myslicie o tym kremie ?
http://www.doz.pl/apteka/p8286-Nivea_Baby_krem_pielegnacyjny_do_twarzy_i_ciala_200_ml
nadawal by sie do codziennej pielęgnacji malucha ?

Kasiu mi moja szwagierka wlasnie ten przyslala... prosilam ja o ten cztery pory roku czy jakos tak no ale widzisz jak sama nie kupisz to nigdy nie masz pewnosci... i on ma wlasnie wode w sobie :dry:

do codziennego uzytku mam "mleczko nawilzajace" no i nie wiem do czego uzywac tego kremu... zobacze w uzytkowaniu... ale wsumie tutaj nie ma takich mroznych zim wiec moze bede uzywac go do buzki
Ten krem jest świetny po kąpieli zamiast balsamu, lub oliwki do całego ciałka. Mój Michał nie tolerował go tylko na buźce, bo go szczypał, ale reszta ciałka była super miękka i nie było żadnych uczuleń. Nie nadaje się na dwór na zimę.
Mniej popularne, a na prawdę bardzo fajne i niedrogie są kremy dla dzieci Ziajka. Nie spotkałam jeszcze mamy, której dziecko zareagowało alergią na te kremy. Mam nadzieję, że coś pomogłam. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry